Istvan Bakx gaat naar Ajax Cape Town
OOST-SOUBURG - Voetballer Istvan Bakx uit Oost-Souburg verruilt Spakenburg voor Ajax Cape Town.
Dat hebben de clubs woensdag bekend gemaakt. Bakx was pas een paar weken actief voor Spakenburg, een amateurclub die uitkomt in de tweede divisie. Eerder speelde de Zeeuw onder meer voor profclubs als Den Bosch, AGOVV en vorig seizoen voor Go Ahead Eagles.
Clausule
Bakx had een clausule staan in zijn contract waarin hij Spakenburg mocht verlaten voor een profclub. Spakenburg spreekt over ‘een enorme aderlating’. "We waren ons altijd bewust van dit risico, maar in dit stadium, zo vlak voor de eerste competitiewedstrijd, kwam het toch onverwacht. Erg zuur, maar we moeten ermee dealen", zegt Martijn Koelewijn van de technische commissie op de site.
Andries Ulderink is trainer van Ajax Cape Town, de zusterclub van Ajax in Zuid-Afrika. Hij kent Bakx nog uit zijn periode bij AGOVV.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Kornelis Smit (50) uit Vlissingen wilde eerst helemaal niet meedoen aan het WK Highland Games in de Verenigde Staten, omdat het wereldkampioenschap volgend jaar 'om de hoek' in Driewegen plaatsvindt. Echtgenote Carola en collega-highlandgamer Dirk van 't Zelfden kregen hem toch zover en dat leverde Kornelis een bronzen plak op. "Mijn beste prestatie ooit", vertelde de Vlissinger vers uit het vliegtuig.
2 uur geledenVLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen houdt de situatie rond storm Benjamin nauwlettend in de gaten. Na 16.00 uur was het hoogwater in Vlissingen, maar er is geen reden tot ongerustheid, laat het waterschap weten. 'We zijn voorbereid.'
21 uur geledenVLISSINGEN - Myles O'Reiley stuurt donderdag deze onheilspellende foto in.
23 uur geledenVLISSINGEN - Op de boulevard in Vlissingen vindt zaterdagmorgen de koopvaardij- en visserijherdenking plaats. In de middag komen mensen samen in herdenkingsgebied Uncle Beach om stil te staan bij de bevrijding van de Tweede Wereldoorlog.
1 dag geledenVLISSINGEN - De wintertijd gaat dit weekeinde in en dan neemt het risico op inbraken flink toe. De cijfers achter de Inbraak Barometer van verzekeringsmaatschappij Interpolis toonden afgelopen jaar een landelijke stijging van 24% in het aantal inbraken en inbraakpogingen. Wel is in Zeeland het risico relatief het laagst.
1 dag geledenVLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt 'Vlissingen Proeft' plaats. Van boulevard en binnenstad tot op het Scheldekwartier doen horecazaken mee.
2 dagen geledenVLISSINGEN/OOST-SOUBURG - Zaterdag zijn er kinderactiviteiten om Halloween te vieren in zowel Vlissingen als Oost-Souburg.
2 dagen geleden