Isabelle Buise is vrijwilliger bij Buutvrij: ‘De gehele speeltuin vind ik prachtig’
Isabelle Buise is moeder van vier volwassen kinderen. Ook is ze oma van kleinzoon Sebastian (1). Ze werkt als leidinggevende in de gezondheidszorg en volgt een master innovatie, zorg en welzijn op de Hogeschool Utrecht. Rondom de zomervakantie houdt ze eens per week toezicht op de spelende kinderen.
Isabelle is sinds het begin betrokken als vrijwilliger toezicht bij de speeltuin die is gerealiseerd op het terrein van de Brede School Tholen. Ze heeft zichzelf aangemeld om een bijdrage te leveren aan het reilen en zeilen rondom de speelplaats. “Ik ben vrijwilliger geworden, omdat ik graag iets voor de maatschappij wil betekenen en terugdoen. Wij wandelen graag en we zagen de speeltuin ontstaan en ik was hiervan erg onder de indruk. Met name dat alles zoveel mogelijk met natuurlijke materialen is gebouwd en zo’n fijne uitstraling heeft. Toen ik de oproep zag voor vrijwilligers dacht ik: Ja, dat is iets voor mij! Hoe leuk dat ik iets voor de kinderen in onze samenleving kan betekenen en doen.” Isabelle is duidelijk enthousiast over de speeltuin van Buutvrij. “De gehele speeltuin vind ik prachtig. Kinderen kunnen veel van hun eigen fantasie in deze speeltuin kwijt en alles is childproof. Zelf vond ik vroeger de kabelbaan altijd het allerleukste en je ziet dat dit van veel kinderen het favoriete speelonderdeel is.”
Isabelle ziet de kinderen genieten van de speeltuin. “Ze gaan met blije en voldane gezichtjes mee naar huis. Het is ook wel grappig dat er kindjes zijn die alles uit de kast trekken om langer te kunnen blijven en niet mee naar huis willen. Sommige zijn hierin echt een ster!”, zegt ze lachend. “Iedereen die ik spreek is trots op de speeltuin. Men vindt het in één woord prachtig en een waar speelparadijs! Het is echt een welkome aanvulling op ons mooie Tholen”, besluit ze.
Meer uit Tholen
THOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
4 uur geledenTHOLEN - Wie deze dagen op het eiland Tholen wil tanken, moet diep in de buidel tasten. Met de Belgische grens op een kleine twintig minuten is een uitstapje over de grens een serieuze overweging voor veel inwoners. Wie zijn auto wil aftanken met Euro 95 bij één van de tien Thoolse tankstations, moest vorige week gemiddeld 2,44 euro per liter afrekenen. Voor diezelfde liter moet bij onze zuiderburen slechts 1,88 euro worden afgerekend. Op een volle tank loopt de besparing al snel op.
4 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.
2 dagen geledenTHOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
4 dagen geleden