Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inzittenden auto aangehouden na achtervolging

Inzittenden auto aangehouden na achtervolging

GOES - De politie heeft zondagnacht na een korte achtervolging in Goes drie inzittenden van een auto aangehouden.

Agenten gaven rond 01.00 uur de automobilist op de Kattendijksedijk een stopteken voor een controle. De bestuurder negeerde het stopteken en de agenten volgden het voertuig. De bestuurder verhoogde de snelheid en reed al slingerend verder. Op de Laan der Verenigde Naties reed de auto met hoge snelheid over verkeersdrempels, waardoor de auto begon te roken. Op de Calsstraat kwam de wagen tot stilstand. Agenten hielden de bestuurder en de twee passagiers aan. De twee inzittenden mochten na verhoor naar huis.

De bestuurder, een 21-jarige man uit Goes, bleek geen rijbewijs te hebben en was onder invloed van drugs. Op het politiebureau nam een arts bloed af bij de verdachte. De bestuurder had de auto meegenomen zonder de eigenaar hiervan op de hoogte te brengen. De eigenaar heeft aangifte gedaan van joyriding. De chauffeur is maandagmiddag vrijgelaten.

Meer uit Beveland

Cocky en Kees-Willem Zondervan 65 jaar getrouwd: ‘Dankbaar dat we nooit grote tegenslagen hebben gehad’

GOES - Burgemeester Cees van den Bos van de gemeente Goes heeft maandag een felicitatiebezoek gebracht aan Cocky en Kees-Willem Zondervan-Van Dullemen voor hun briljanten huwelijk.

1 uur geleden
Boek over oorlog brengt nieuwe feiten aan het licht

GOES - Ter gelegenheid van 80 jaar bevrijding verschijnt er een nieuw boek over de Slag om de Schelde van historici Hans Sakkers en Tobias van Gent. Het boek, getiteld 'In Zeeland werd doorgevochten', richt zich op een vaak vergeten hoofdstuk uit de Tweede Wereldoorlog: de wekenlange strijd in Zeeland ná de Nederlandse capitulatie op 15 mei 1940.

17 uur geleden
Blauwe vlag voor zes locaties in Noord-Beveland

NOORD-BEVELAND - De gemeente Noord-Beveland heeft dit jaar opnieuw erkenning gekregen voor haar inzet op het gebied van duurzaamheid, veiligheid en milieubeheer.

19 uur geleden
Heemkundige Kring viert 50-jarig jubileum

GOES - Heemkundig genootschap De Bevelanden bestaat dit jaar 50 jaar en viert dat met een symposium op vrijdag 23 mei. Het thema van de bijeenkomst is: "Alle geschiedenis is lokale geschiedenis".

21 uur geleden
Gemeenten maken nieuwe afspraken over wonen en zorg

GOES - Vijf gemeenten in de regio De Bevelanden gaan samen met woningcorporatie, huurdersorganisatie en zorginstellingen nieuwe afspraken maken over wonen en zorg voor de periode 2025-2028. 

1 dag geleden
Zwerfvuilrapen met Monique

GOES - Monique Jankowski (63) woont sinds enkele jaren in Goes en werkt in Oostkapelle in het Museum voor Natuur en Landschap-Terra Maris. Van jongs af aan is ze geïnteresseerd in de natuur en het milieu en alles wat daarbij komt kijken. 

1 dag geleden
Pop-up Restaurant Het Clarahofje

GOES - Op vrijdagavond 16 mei houden de kookvrijwilligers van hospice Het Clarahofje een pop-up restaurant. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaffen van keukenmaterialen in het hospice.

2 dagen geleden