Inzittenden auto aangehouden na achtervolging
GOES - De politie heeft zondagnacht na een korte achtervolging in Goes drie inzittenden van een auto aangehouden.
Agenten gaven rond 01.00 uur de automobilist op de Kattendijksedijk een stopteken voor een controle. De bestuurder negeerde het stopteken en de agenten volgden het voertuig. De bestuurder verhoogde de snelheid en reed al slingerend verder. Op de Laan der Verenigde Naties reed de auto met hoge snelheid over verkeersdrempels, waardoor de auto begon te roken. Op de Calsstraat kwam de wagen tot stilstand. Agenten hielden de bestuurder en de twee passagiers aan. De twee inzittenden mochten na verhoor naar huis.
De bestuurder, een 21-jarige man uit Goes, bleek geen rijbewijs te hebben en was onder invloed van drugs. Op het politiebureau nam een arts bloed af bij de verdachte. De bestuurder had de auto meegenomen zonder de eigenaar hiervan op de hoogte te brengen. De eigenaar heeft aangifte gedaan van joyriding. De chauffeur is maandagmiddag vrijgelaten.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
2 dagen geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
3 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
6 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
1 week geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 week geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 week geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 week geleden