Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inzamelingsactie DE punten voor koffie voor voedselbank Goed Ontmoet!

Inzamelingsactie DE punten voor koffie voor voedselbank Goed Ontmoet!

THOLEN - Eind november start weer de landelijke inzamelingsactie van Douwe Egberts punten die omgezet worden in pakken koffie voor lokale voedselbanken. Vanwege het grote succes van afgelopen jaren wordt deze actie voor de 10e keer gehouden. Vorig jaar werden er door de lokale Lionsclubs in West-Brabant en Tholen meer dan 2,3 miljoen punten ingezameld, goed voor 4.638 pakken koffie voor cliënten van de voedselbank.

Al enkele jaren wordt door Lionsclubs in heel Nederland aan het eind van het jaar een inzamelingsactie van Douwe Egberts koffiepunten gehouden. De ingezamelde punten worden door Douwe Egbert omgezet in pakken koffie voor de lokale Voedselbanken. Zo werden er in 2020 in heel Nederland ruim 65 miljoen punten ingezameld, goed voor ongeveer 200.000 pakken koffie.

“Vorig jaar 200.000 pakken koffie voor de voedselbank en dat allemaal omdat we met zijn allen nog steeds al die bonnetjes uitknippen en...vooral die bonnetjes inleveren voor deze actie, dat is pas speciaal!” Paul Timmermans, president van de Lionsclub in Tholen. Met deze actie en dankzij de bereidwilligheid van u en veel lokale winkels en supermarkten, hopen we dat cliënten van de voedselbank toch kunnen genieten van een heerlijk kopje koffie. Dus lever alstublieft uw punten bij de deelnemende winkels.

Begin 2022 worden de verzamelde punten geteld en opgestuurd naar Douwe Egberts waarna de pakken koffie in maart worden afgeleverd. Pas dan worden de definitieve aantallen bekend. Vorig jaar resulteerde dit in een 3e plaats in Nederland qua ingezamelde punten.

DE punten kunnen worden ingeleverd in grote, herkenbare verzameldozen in de diverse winkels en bij het vaste punt bij de Voedselbank. Deze dozen zijn herkenbaar aan de logo’s van DE, De Voedselbank en de Lions.

De inzameladressen zijn:

Tholen                           Albert Heijn, Terreplein
Poortvliet                      Attent, Zuidstraat
Sint-Maartensdijk       SPAR, Markt
Stavenisse                   MCD, Voorstraat
Sint-Annaland             Jumbo, Spuistraat
Oud-Vossemeer          SPAR, Molenstraat
Sint-Philipsland          SPAR, Achterstraat

Meer uit Tholen

Hutten bouwen en dikkebandenrace tijdens speelmeerdaagse Jeugdland

SINT-MAARTENSDIJK - Kinderen van 6 tot 14 jaar oud kunnen komende week drie dagen genieten van Jeugdland en het populaire Timmerdorp. Van woensdag 13 tot en met vrijdag 15 augustus staat Sint-Maartensdijk hier weer helemaal in het teken van.

9 uur geleden
Zijn er echt meer wespen dit jaar? Dat moet blijken uit de Nationale Wespentelling

ZEELAND - In 2024 werden er zo weinig wespen gezien dat de vraag "Gaat het slecht met de wespen?" regelmatig gesteld werd. Dit jaar lijkt het erop dat er meer wespen zijn, al ervaart niet iedereen dat zo. Zelfs bij horecaondernemingen zijn er grote verschillen in de aantallen wespen die op de terrassen komen. Met de Nationale Wespentelling hopen natuurorganisaties antwoord te krijgen op de vraag of er dit jaar meer wespen zijn dan vorig jaar.

15 uur geleden
Vakantie Bijbel Week in Stalland belooft gezellig slot van de zomervakantie

SINT-ANNALAND - In de laatste week van de zomervakantie kunnen kinderen zich weer verheugen op de jaarlijkse Vakantie Bijbel Week in Sint-Annaland. Op 12, 13 en 14 augustus staat 't Trefpunt in het teken van een vol programma met als thema: 'Ik zie jou!'.

1 dag geleden
Havenplein Festival weer klaar voor feestweekend: Dit is het programma

SINT-ANNALAND - Het Havenplein Festival barst dit weekend weer los in Sint-Annaland met een extra terras en livemuziek. Het gratis tweedaagse muziekfestival vindt plaats op vrijdag 8 en zaterdag 9 augustus.

1 dag geleden
Woning aan Touwslagersdreef in Tholen drie maanden gesloten na vondst softdrugs

THOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten om een woning aan de Touwslagersdreef in Tholen tijdelijk te sluiten. In het huis werd eerder een grote hoeveelheid softdrugs en spullen voor drugshandel gevonden.

2 dagen geleden
Zo’n 80 kraampjes tijdens Stallandse braderie, ook kinderbraderie is terug

SINT-ANNALAND - Een week nadat de braderie is vetrokken uit Sint-Maartensdijk, is hij komende zaterdag al weer te vinden in Sint-Annaland. Er zijn staan dan ongeveer 80 kraampjes. Deze braderie wordt extra bijzonder omdat het dorp dit jaar 550 jaar bestaat.

2 dagen geleden
Tropisch zomerweer op komst: Kans op temperaturen van 30 graden in het weekend

THOLEN - Vanaf vandaag wordt het eindelijk weer zonniger en droger. Vooral in het zuiden van het land kan het eind deze week zomers tot zelfs tropisch warm worden. Het warme zomerweer komt er dus aan, maar daardoor loopt het neerslagtekort ook weer op.

3 dagen geleden