Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inwoners Wilhelminadorp jagen op miljoenen bij Linda de Mol

Inwoners Wilhelminadorp jagen op miljoenen bij Linda de Mol

WILHELMINADORP - Vijftig inwoners van Wilhelminadorp uit het postcodegebied 4475 gaan strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro in de tv-show 'Postcode Loterij Miljoenenjacht'.

Zij wonnen bij de Postcode Loterij een felbegeerde studioplaats in de spelshow die Linda de Mol presenteert. Of inwoners van Wilhelminadorp daadwerkelijk in de prijzen vallen, is zondag 3 maart vanaf 20.00 uur te zien bij RTL 4.

De vijftig inwoners van Wilhelminadorp zijn samen met inwoners van negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig in de studio. Van de 500 aanwezigen maakt er één kans om de studio als miljonair te verlaten. Die persoon neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het 'Gouden Koffer Spel' te spelen. Door koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat op kan lopen tot wel vijf miljoen euro.

Meer uit Beveland

Doden herdacht in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Het voltallig college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noord-Beveland is aanwezig tijdens Dodenherdenking. De herdenking begint zondag 04 mei om 19.20 en wordt gehouden in de Protestantse kerk in Colijnsplaat. Burgemeester Meeuwisse zal daar een toespraak houden.

1 uur geleden
Dodenherdenking in Hoedekenskerke

HOEDEKENSKERKE - Op 4 mei worden ook in Hoedekenskerke de doden herdacht. Voorafgaande aan de eigenlijke herdenking wordt in de dorpskerk een algemene bijeenkomst gehouden. Hierbij wordt stilgestaan bij de hulp die het zo zwaar getroffen dorp ontving vanuit de Gemeente Enschede. Verder is er muziek en ruimte voor overdenking.

3 uur geleden
‘Wij zijn letterlijk de oren en ogen in de natuur’

KWADENDAMME - Terwijl de natuur in het voorjaar ontwaakt en wandelaars de paden van Zuid-Beveland weer weten te vinden, is één fenomeen in deze groene omgeving onmisbaar geworden: de vrijwillige boswachter. 

7 uur geleden
Echtpaar de Nooijer-Dattin 65 jaar getrouwd

Mevrouw en meneer de Nooijer-Dattin zijn 65 jaar getrouwd. De locoburgemeester Joost de Goffau kwam langs om ze te feliciteren. 

1 dag geleden
Goes herdenkt verzet met nieuwe historische wandelroute

GOES - Tachtig jaar na de bevrijding van Nederland brengt een nieuwe wandelroute de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Goes opnieuw tot leven. De route, ontwikkeld door Heemkundige Kring De Bevelanden, voert langs tientallen locaties in de binnenstad die een directe link hebben met het verzet, de bezetting en de bevrijding van de stad.

1 dag geleden
Dodenherdenking gemeente Borsele in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De gemeente Borsele houdt zondag 4 mei de jaarlijkse Dodenherdenking in Heinkenszand. Vanaf 18.30 uur zijn bezoekers welkom in De Stenge, waar de documentaire 'Laatste getuigen' wordt afgespeeld. Daarnaast is er een kleine expositie met lokale verhalen in de foyer. 

1 dag geleden
Bijzondere mijlpaal

KATS  - Burgemeester Meeuwisse feliciteerde zaterdag het echtpaar J. van Ree en A.J. van Ree-van Vliet uit Kats met hun 70-jarig huwelijksjubileum, dat zij op zondag 27 april vieren. Een bijzondere mijlpaal. 

2 dagen geleden