
Inwoners van Vlissingen betrapt met nepwapens en patronen
RITTHEM - Twee inwoners van Vlissingen moeten zich verantwoorden over nepwapens die ze bij zich hadden.
Surveillerende agenten controleerden dinsdagavond rond 23.30 uur een personenauto in de Ritthemsestraat in Ritthem. Toen ze de 22-jarige bestuurder uit Vlissingen aanspraken zag een agent iets liggen wat op een holster van een wapen leek.
Compartiment
De bestuurder overhandigde het voorwerp en het airsoftwapen dat er bij hoorde. Het was niet van echt te onderscheiden. Het wapen lag verscholen in een verborgen compartiment in de auto. Het zou kunnen worden gebruikt voor bedreiging.
Bijrijder
De 19-jarige bijrijder, ook woonachtig in Vlissingen, bleek ook in het bezit te zijn van eenzelfde wapen. De beide wapens en patronen zijn in beslag genomen. De mannen worden op een later moment gehoord.
Meer uit Vlissingen
MIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
23 uur geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.
1 dag geledenVLISSINGEN - Van donderdag tot en met zondag vindt in de Vlissingse binnenstad festival Piekstroom plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - De brug voor fietsers en voetgangers in de Dokhaven in het Vlissingse Scheldekwartier heeft de naam Battapor toegekend gekregen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De wijk Westerzicht in Vlissingen wordt dit najaar heringericht. Als deze werkzaamheden klaar zijn, plaatst de gemeente een kunstwerk dat verwijst naar de plaatselijke historie bij de entree van de wijk langs de Nieuwe Zuidbeekseweg. De bekende Vlissingse kunstenaar Hans Bommeljé tekende voor het ontwerp van het kunstwerk met twee poortwachters en twee beelddragers. De poortwachters hebben daarnaast de functie van mussenhotel en vleermuizenkast.
2 dagen geleden