
Inwoners van Vlissingen betrapt met nepwapens en patronen
RITTHEM - Twee inwoners van Vlissingen moeten zich verantwoorden over nepwapens die ze bij zich hadden.
Surveillerende agenten controleerden dinsdagavond rond 23.30 uur een personenauto in de Ritthemsestraat in Ritthem. Toen ze de 22-jarige bestuurder uit Vlissingen aanspraken zag een agent iets liggen wat op een holster van een wapen leek.
Compartiment
De bestuurder overhandigde het voorwerp en het airsoftwapen dat er bij hoorde. Het was niet van echt te onderscheiden. Het wapen lag verscholen in een verborgen compartiment in de auto. Het zou kunnen worden gebruikt voor bedreiging.
Bijrijder
De 19-jarige bijrijder, ook woonachtig in Vlissingen, bleek ook in het bezit te zijn van eenzelfde wapen. De beide wapens en patronen zijn in beslag genomen. De mannen worden op een later moment gehoord.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Stichting Behoud Hoogaars bestaat dit jaar 35 jaar. Dit viert de Vlissingse club, die zich inzet voor onder meer het herstel van historische schepen, met een open dag op zaterdag 8 november.
16 uur geledenVLISSINGEN - De Nederlandse saxofoonlegende Hans Dulfer viert in 2025 zijn 85e verjaardag met een tournee. Zaterdagavond (18 oktober) opent hij het jubileumjaar voor 55 jaar Podium de Piek in Vlissingen.
20 uur geledenVLISSINGEN - Een kippenvelmoment was het voor de vrijwilligers van museum Scheldewerf in Vlissingen. Bij de opening van de jubileumtentoonstelling '150 jaar Koninklijke Maatschappij De Schelde/Damen Naval' kregen zij een bijzonder voorwerp in bruikleen: een fijnbewerkte doophamer uit 1901. "Er zit zelfs een kroon op dit bijltje", reageerde Doeke Roos onder de indruk op het cadeau van overbuurman Roland Briene, directeur van Damen Naval. De expositie is iedere woensdag, vrijdag en zaterdag tussen 13.00 en 17.00 uur te bekijken.
22 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - De Zeeuwse bouwsector kampt nog altijd met grote personeelstekorten. In het tweede kwartaal van 2025 stonden er 700 vacatures open, vooral voor installateurs, loodgieters en monteurs. Daartegenover staan minder dan vijftig direct inzetbare werkzoekenden.
23 uur geledenVLISSINGEN - Een 46-jarige vrouw uit Vlissingen en een man (48) uit Dordrecht zijn woensdagavond opgepakt bij de inval in een hotel aan de boulevard in Vlissingen. Het duo had harddrugs in haar bezit.
1 dag geledenVLISSINGEN - Leden van de Dienst Speciale Interventies hebben woensdagavond twee personen aangehouden in een hotel op de boulevard in Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De groepen 3, 4, 5 en 6 van de Frans Naereboutschool in Vlissingen hebben vrijdag ontbeten met burgemeester Bas van den Tillaar. Hiervoor brachten de kinderen een bezoek aan het stadhuis in Vlissingen.
2 dagen geleden