
Inwoners Tholen winnen 1 miljoen euro bij Postcode Loterij
THOLEN - Een grote verrassing voor acht deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 4691 LV in Tholen. Op deze postcode is namelijk 1 miljoen euro van de Postcode Loterij gevallen. Postcode Loterij-ambassadeur Martijn Krabbé verraste gisteren de gelukkige winnaars met de cheques.
De acht deelnemers die meespelen met de winnende postcode verdelen met elkaar het bedrag van 1 miljoen euro. Zij winnen bedragen van 111.111 euro tot 222.222 euro, afhankelijk van het aantal loten waarmee zij meespelen in de Postcode Loterij.
Lysbeth wordt verrast met een cheque van 111.111 euro. Zij reageert blij: “We willen al vijf jaar verhuizen naar Portugal. Het is zo’n fantastisch land. In juli ga ik met pensioen, dus dan zou het kunnen!”
Ook Nelly wint 111.111 euro. Zij weet wel raad met haar geldprijs: “Ik wil graag een nieuwe badkamer of het huis uitbouwen!”
Meer uit Tholen
ANNA JACOBAPOLDER - De Langeweg in Anna Jacobapolder is na maanden van werkzaamheden heropend. De straat kreeg niet alleen een nieuw wegdek, maar is ook veiliger en groener geworden. Bewoners vierden de heropening donderdag met friet en muziek.
1 uur geledenTHOLEN - Car Tuning Zeeland organiseert komende zaterdag de tweede automeeting van dit jaar. Dit keer vindt het evenement overdag plaats - van 13.00 tot 18.00 uur - bij de Bergse Diepsluis op de Oesterdam. De toegang is gratis en iedereen is welkom.
4 uur geledenSCHERPENISSE - Er moet snel een oplossing komen voor de gevaarlijke verkeerssituatie in de Lentestraat in Scherpenisse. Dat stelt de Thoolse SGP. Volgens raadslid Aron Beurkens zorgen verkeerd rijdende voertuigen, waaronder grote bestelbussen en campers, regelmatig voor gevaarlijke situaties. Hij roept het college op om maatregelen te nemen.
6 uur geledenTHOLEN - Stichting SOM en Stichting OcTHO hebben deze maand een intentieverklaring ondertekend om te onderzoeken of een bestuurlijke fusie haalbaar is. Beide stichtingen verzorgen openbaar basisonderwijs in West-Brabant en Tholen en willen met deze stap de basis leggen voor een sterke en toekomstbestendige organisatie.
9 uur geledenTHOLEN - De historische klanken keren terug in het Oude Stadhuis van Tholen. Vanaf zaterdag start de Stichting Anthonie Keldermans Concerten een nieuwe reeks Stadhuisconcerten, waarmee het 25-jarig bestaan van de stichting wordt gevierd. Elke zaterdagmiddag om 15.30 uur brengen professionele musici klassieke muziek ten gehore in het 15e-eeuwse monument.
22 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Bij een botsing op een kruising in het poldergebied van Oud-Vossemeer was gisterochtend een 53-jarige vrouw gewond geraakt. Zij werd met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenPOORTVLIET - De hondenspeelplaats aan de Deestraat in Poortvliet gaat komende zaterdag na een lange periode weer open. De speelplek was sinds maart gesloten vanwege wateroverlast, maar is inmiddels opgeknapt.
1 dag geleden