Inwoners mogen meedenken over de Meulvliet Tholen
THOLEN - In de kern Tholen staat sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet, een multifunctioneel complex. Het complex moet verduurzaamd worden en is ook toe aan vernieuwing. Voordat gekozen wordt voor verduurzamen, renoveren, opfrissen of opnieuw bouwen van het centrum is de gemeente geïnteresseerd in de behoefte van haar inwoners, bedrijven en verenigingen die gebruik maken van het gebouw. Tot 13 juni 2022 kunnen zij via meulvlietdenkjemee.nl hun ervaringen, ideeën en wensen doorgeven. De resultaten van het onderzoek worden gebruikt bij het maken van de afweging wat er met het gebouw moet gebeuren.
Meulvliet trekt inwoners van het gehele eiland Tholen en is daarmee het grootste ontmoetingscentrum van de gemeente. Er bevinden zich vergaderruimtes, oefenlocaties voor sport en cultuur en horecagelegenheid. Vanuit de beheerders van dit complex is de vraag gekomen of het geen tijd is voor vernieuwing van het gebouw, dat stamt uit 1980.
Welke functionaliteiten zijn wenselijk, waar moet rekening mee gehouden worden en wat zijn de ideeën van degenen die gebruik maken van het centrum? Dit zijn een aantal van de vragen die worden gesteld. Het invullen van het onderzoek kan via www.meulvlietdenkjemee,nl en duurt ongeveer 5 minuten. Ook ontvangen inwoners per post een uitnodiging om de vragenlijst in te vullen. De antwoorden worden anoniem verwerkt.
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM - Wie in het weekend van 11 tot en met 14 september over de A4 tussen België en Bergen op Zoom moet, doet er goed aan vooraf de route te checken. Door werkzaamheden gaat de snelweg een heel weekend dicht richting Bergen op Zoom en zijn ook andere verbindingen afgesloten.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - Basisschoolkinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen op donderdag 17 september van 18.00 tot 20.00 uur gratis meedoen met het Leefstijlevent op het parkeerterrein van de tennisclub, Stoofweg 3, in Sint-Annaland. Tijdens deze gezellige en actieve avond staan samen spelen, bewegen en kennismaken met lokale organisaties en verenigingen centraal. Graag vooraf aanmelden via jijoptholen.nl.
23 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Zes zwemmers van zwemvereniging Hieronymus uit Roosendaal, onder wie Sander van Bentum uit Sint-Maartensdijk, kwamen van 18 tot en met 24 augustus in actie tijdens het Europees kampioenschap Masters in het Slowaakse Šamorín. De ploeg keerde huiswaarts met maar liefst tien medailles en een flink aantal top-10-klasseringen.
1 dag geledenTHOLEN - Een bijzonder instrument klinkt zaterdag 5 september niet alleen tijdens het Stadhuisconcert in Tholen, maar krijgt daarna ook een nieuw thuis. Gitarist Dik de Koning schenkt een historische gitaar uit de eerste helft van de negentiende eeuw aan de Stichting Anthonie Keldermans Concerten.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Het is weer bijna tijd voor de Nationale Aardappelrooidag. Door heel het land steken mensen hun handen uit de mouwen en gaan het land op om aardappels uit de grond te trekken. Op zaterdag 5 september kunnen bezoekers hiervoor ook terecht in de gemeente Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN - Samen een stukje wandelen en ondertussen andere mensen ontmoeten. TholenZietJe! begint donderdag 3 september met een nieuwe wandelactiviteit vanuit gemeenschaps- en sportcentrum Meulvliet in Tholen. De organisatie wil de wandeling daarna iedere eerste donderdag van de maand herhalen.
2 dagen geledenNIEUW-VOSSEMEER - Het JanvandeVelde Ensemble staat zondag 6 september op het podium van het Protestantse Kerkje in Nieuw-Vossemeer. Tijdens de voorstelling "Tijdloos" brengt het ensemble een liedjesprogramma uit het eigen repertoire van Jan van de Velde.
2 dagen geleden