Inwoners Borsele gratis naar Bevrijdingsmuseum Zeeland
NIEUWDORP - In dit themajaar 80 Jaar Slag om de Schelde mogen inwoners van de gemeente Borsele gratis naar het Bevrijdingsmuseum Zeeland in Nieuwdorp. De actiedagen zijn zaterdag 18 januari en woensdag 19 maart.
Meer uit Beveland
GOES - De afgelopen vier jaar hebben de bestuurders van de Pontes Scholengroep en het Christelijk voortgezet Onderwijs Zeeland (Ostrea Lyceum) hard gewerkt aan een bestuurlijke fusie tussen beide organisaties. 1 januari jl. was het zover. Beide voornoemde stichtingen zullen voortaan door het leven gaan als Stichting Voortgezet Onderwijs Oosterschelderegio, kort: stichting VOOR.
19 uur geledenGOES - Bij een ongeval op de A58 bij Goes zijn vanmorgen twee auto's beschadigd geraakt. Voor zover bekend is er één persoon medisch onderzocht.
21 uur geleden'S-HEER ARENDSKERKE - In een woning in 's-Heer Arendskerke heeft de politie op woensdag 8 januari twee verdachten gearresteerd in een grootschalig onderzoek naar pinpasfraude. In de woning van de fraudeurs werd een vuurwapen aangetroffen.
1 dag geledenKLOETINGE - Peter de Jonge houdt maandagavond vanaf 20.00 uur een lezing in verenigingsgebouw Amicitia in Kloetinge over zijn boek 'Zeeuws Meisje'.
1 dag geledenKLOETINGE - Bij een woningbrand aan de Dominee H. Boersmastraat in Kloetinge is zondagochtend behoorlijk wat schade ontstaan. De brandweer heeft de brand geblust.
1 dag geledenGOES - In het centrum van Goes is zaterdagavond een automobilist gereanimeerd nadat deze achter het stuur onwel was geworden. De persoon is naar een ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenMet de kwaliteit van het onderwijs in Nederland is het volgens media droevig gesteld. De kennis van leerlingen loopt terug, hun taalvaardigheid schiet te kort en met rekenen hebben ze de grootste moeite.
1 dag geleden