Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inwoner gemeente Tholen overleden aan coronavirus

Inwoner gemeente Tholen overleden aan coronavirus

THOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen is overleden aan de gevolgen van besmetting met het coronavirus. 

Burgemeester Ger van de Velde- de Wilde ontving vrijdag het droevige bericht. "Het gaat om het eerste dodelijke slachtoffer binnen onze gemeentegrenzen. Ik wens de nabestaanden en betrokkenen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd." Om privacyredenen  doet de gemeente geen mededelingen over de leeftijd of woonplaats van het slachtoffer.

Oproep

Van de Velde doet nogmaals de oproep aan alle inwoners om om te zien naar elkaar en vooral kwetsbare inwoners niet uit het oog te verliezen. "Volg de opgelegde maatregelen en adviezen op, wees alert op uw gezondheid. Niet alleen voor uzelf, maar ook voor anderen. Samen staan we sterk." 

Nieuwe patiënten

In de provincie Zeeland zijn dertien nieuwe patiënten positief getest op het coronavirus (COVID-19). Het betreft personen uit Aardenburg, Grijpskerke, Middelburg, Poortvliet, Sint-Annaland, Tholen, Veere, Vlissingen, Zierikzee en Zuiddorpe. Dit is na laboratoriumonderzoek vastgesteld. Er zijn nu 50 bevestigde besmettingen met het coronavirus (COVID-19).

Meer uit Tholen

Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

10 uur geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

16 uur geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

1 dag geleden
Auto van dijk bij Poortvliet, traumahelikopter ingezet

POORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.

1 dag geleden
Programma Koningsdag Sint-Maartensdijk 2026

SINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.

1 dag geleden
Problemen ChipSoft bij Bravis verholpen: ‘MijnBravis weer beschikbaar voor patiënten’

BERGEN OP ZOOM / ROOSENDAAL - Patiënten van het Bravis ziekenhuis kunnen weer gebruikmaken van het online portaal MijnBravis. Bravis verbrak sinds 7 april preventief de verbinding met onder meer dit systeem vanwege een data-incident bij softwareleverancier ChipSoft. Volgens ChipSoft zijn hierbij geen patiëntgegevens van Bravis gestolen. Na een grondige evaluatie en zorgvuldige heropstart, kunnen patiënten nu weer veilig inloggen, informatie bekijken en afspraken maken.  Direct na het bekend worden van het data-incident bij ChipSoft op 7 april, heeft Bravis zich nadrukkelijk laten adviseren door onder meer het landelijk cyberexpertisecentrum Z-Cert. Na bestudering van een uitgebreid adviesrapport van expertisecentrum Z-Cert besloot het ziekenhuis de verbindingen met de verschillende applicaties zorgvuldig te herstellen. 

1 dag geleden
Streekdrachtgroep Tholen brengt mode van vroeger tot leven in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.

2 dagen geleden