Invaller Mbappé voorkomt puntenverlies Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie weer overgenomen van Olympique Marseille. Het elftal van coach Christophe Galtier won nipt van OGC Nice: 2-1.
Invaller Kylian Mbappé nam in de 83e minuut de winnende treffer voor zijn rekening. De aanvaller schoot binnen nadat rechtsback Nordi Mukiele de bal op hem had teruggelegd.
Lionel Messi had Paris Saint-Germain na een half uur spelen op voorsprong gebracht. De Argentijn benutte, enkele meters buiten het strafschopgebied, op fraaie wijze een vrije trap. Nice, waar oud-PSV'er Pablo Rosario in de basis stond, maakte kort na de pauze gelijk via Gaëtan Laborde.
Paris Saint-Germain heeft na negen speelronden 25 punten. Olympique Marseille, dat vrijdag Angers versloeg (0-3), heeft 23 punten en is tweede.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
33 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
58 minuten geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
1 uur geleden