Inval in woning Kortgene na meerdere onwelwordingen
KORTGENE - Agenten in kogelwerende vesten hebben woensdagavond een woning aan de Willem Alexanderstraat in Kortgene afgezet. Het arrestatieteam van de politie is uiteindelijk de woning binnen gevallen.
De eerste melding over de woning kwam omstreeks 19.50 uur bij de meldkamer binnen. Volgens de politie waren meerdere mensen onwel geworden. Zij zijn behandeld door medewerkers van de ambulancedienst.
De politie vermoedde dat er in een van de woningen een drugslaboratorium zit. Hierop zijn de Dienst Speciale Interventies (DSI) en Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) opgeroepen. Gekleed in speciale kleding, met gasmaskers op, zijn leden van de DSI de woning rond 00.25 uur binnengetreden. De woning is grondig doorzocht, maar er zijn geen bijzonderheden aangetroffen.
Meer uit Beveland
GOES - In de gemeente Goes hebben de kiezers woensdag het meeste op de PVV gestemd bij de Tweede Kamerverkiezingen. 14,8 procent van de Goese stemmen ging naar de partij van Geert Wilders. D66 volgt met 14,6 procent van de stemmen en de VVD en CDA beiden met 14,3 procent. De vier grootste partijen in gemeente Goes liggen daarmee heel dicht bij elkaar.
51 minuten geledenKLOETINGE - De politie heeft woensdagmiddag een verkeerscontrole gehouden in Kloetinge waarbij alle bestuurders van fatbikes en scooters/brommers aan de kant werden gezet. De politie heeft meerdere bekeuringen uitgeschreven voor onder andere te hoge snelheden. Daarnaast zijn er ook WOK (Wachten op Keuren) meldingen opgemaakt.
2 uur geledenGOES - Vrijdag 31 oktober is het weer griezelen in Goes-Oost. De straten tussen Naussaulaan en Oranjeweg deden vorig jaar voor de eerste keer mee met groot succes.
3 uur geledenWOLPHAARTSDIJK - Het Mobiel Medisch Team (MMT) is woensdag ingezet voor een medische noodsituatie met een kind in een supermarkt op een vakantiepark in Wolphaartsdijk. Het jonge slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
4 uur geledenGOES - Op zaterdag 1 november 2025 vindt in Goes de 27e editie van de Zeeuwse Mannendag plaats. Honderden mannen uit Zeeland, Zuid-Nederland en Vlaanderen komen die dag samen voor ontmoeting, bezinning en geloofsopbouw.
8 uur geledenGOES - De jaarlijkse wandeltocht Zak te Voet heeft dit jaar een bedrag van 6.500 euro opgeleverd voor goede doelen in Zeeland. Tijdens een bijeenkomst op donderdagavond maakte Rotary Goes-Reimerswaal bekend hoe de opbrengst wordt verdeeld over vijf regionale organisaties die zich inzetten voor mens, dier en samenleving.
20 uur geledenKAMPERLAND - Op maandag 3 november vindt in Kamperland de jaarlijkse herdenking plaats voor de oorlogsslachtoffers uit het dorp. Gemeente Noord-Beveland organiseert deze plechtigheid samen met basisschool De Kamperschouw. De herdenking begint om 11.00 uur in dorpshuis Casembroot aan het Alexiaplein 3.
22 uur geleden