Internazionale met Nederlanders langs Red Bull Salzburg
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Champions League een 2-1-zege geboekt op Red Bull Salzburg. Bij de ploeg van trainer Simone Inzaghi stonden Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries in de basis, Davy Klaassen viel in de slotfase in.
Na vroege schietkansen voor Salzburg-spelers Oscar Gloukh en Luka Sucic nam Internazionale het initiatief over. De thuisploeg opende vervolgens in de 19e minuut de score. Een pass van Henrikh Mkhitaryan viel via Davide Frattesi voor de voeten van Alexis Sánchez en de 34-jarige Chileen rondde koelbloedig af.
Salzburg kwam na een klein uur weer langszij dankzij Oscar Gloukh. De jonge aanvaller schoot fraai raak na een aanval over meerdere schijven. Inter herstelde de marge tien minuten later vanaf de strafschopstip. Na een overtreding op Frattesi benutte Hakan Çalhanoglu de penalty.
Met de zege komt Internazionale op 7 punten na drie wedstrijden, 3 punten meer dan naaste belager Real Sociedad. De Spaanse ploeg speelt later op dinsdag nog de uitwedstrijd bij het puntloze Benfica. Salzburg heeft 3 punten na drie wedstrijden.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
22 uur geleden