Internazionale komt met de schrik vrij, mede dankzij De Vrij
PARMA (ANP) - Internazionale is in de uitwedstrijd tegen Parma met de schrik vrij gekomen. De nummer 3 van de Serie A keek zes minuten voor tijd nog tegen een achterstand van 1-0 aan. Verdediger Stefan de Vrij zorgde in de 84e minuut voor de gelijkmaker waarna invaller Alessandro Bastoni alsnog de zwaarbevochten zege veiligstelde: 1-2.
Dankzij de sensationele overwinning blijft Inter met 61 punten nog een beetje meedoen in de strijd om de landstitel. Juventus leidt met 69 punten, gevolgd door Lazio met 65 punten. Er zijn nog tien competitieronden te gaan.
Parma kwam na een kwartier op voorsprong dankzij een treffer van Gervinho, die zich knap vrijspeelde en vervolgens doeltreffend uithaalde. Inter, met De Vrij in het basisteam, kon daar aanvallend te weinig tegenover zetten.
Slotfase
In de slotfase kwam het toch nog goed voor het karaktervolle Inter. Eerst kopte De Vrij raak en daarna had ook de ongehinderde Bastoni succes met het hoofd: 1-2.
Arbiter Fabio Maresca deelde twee keer de rode kaart uit wegens aanmerkingen op de leiding. Bankzitter Tommaso Berni (Inter) en Juraj Kucka (Parma) moesten vroegtijdig naar de catacomben.
Meer uit Voetbal
WARSCHAU (ANP) - De WK-kwalificatiewedstrijd tussen Polen en Nederland is vrijdag na een klein uur spelen even onderbroken. Van achter een van beide doelen gooiden fans van Polen vele vuurwerkfakkels het veld op.
30 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie met Justin Kluivert in het basiselftal. De speler van Bournemouth krijgt als meest aanvallende middenvelder de voorkeur boven Tijjani Reijnders, net als in oktober tijdens het vorige duel met Finland. Frenkie de Jong en Ryan Gravenberch zijn de andere twee middenvelders.
3 uur geledenLUANDA (ANP) - Lionel Messi heeft Argentinië in een oefenwedstrijd naar een 2-0-zege op Angola geleid. Messi was goed voor een assist en een doelpunt. De wedstrijd in de Angolese hoofdstad Luanda was ter ere van vijftig jaar onafhankelijkheid van het Afrikaanse land, dat daarvoor een kolonie van Portugal was.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk komt vrijdag naast recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de uitwedstrijd tegen Polen in de WK-kwalificatie voor de 71e keer de aanvoerdersband om zijn arm.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Bart Verbruggen speelt vrijdag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen zijn 25e interland voor Oranje. De 23-jarige doelman van Brighton & Hove Albion debuteerde ruim twee jaar geleden in het EK-kwalificatieduel met Frankrijk, dat in oktober 2023 met 2-1 werd verloren.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geleden