Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale komt met de schrik vrij, mede dankzij De Vrij

Internazionale komt met de schrik vrij, mede dankzij De Vrij

PARMA (ANP) - Internazionale is in de uitwedstrijd tegen Parma met de schrik vrij gekomen. De nummer 3 van de Serie A keek zes minuten voor tijd nog tegen een achterstand van 1-0 aan. Verdediger Stefan de Vrij zorgde in de 84e minuut voor de gelijkmaker waarna invaller Alessandro Bastoni alsnog de zwaarbevochten zege veiligstelde: 1-2.

Dankzij de sensationele overwinning blijft Inter met 61 punten nog een beetje meedoen in de strijd om de landstitel. Juventus leidt met 69 punten, gevolgd door Lazio met 65 punten. Er zijn nog tien competitieronden te gaan.

Parma kwam na een kwartier op voorsprong dankzij een treffer van Gervinho, die zich knap vrijspeelde en vervolgens doeltreffend uithaalde. Inter, met De Vrij in het basisteam, kon daar aanvallend te weinig tegenover zetten.

Slotfase

In de slotfase kwam het toch nog goed voor het karaktervolle Inter. Eerst kopte De Vrij raak en daarna had ook de ongehinderde Bastoni succes met het hoofd: 1-2.

Arbiter Fabio Maresca deelde twee keer de rode kaart uit wegens aanmerkingen op de leiding. Bankzitter Tommaso Berni (Inter) en Juraj Kucka (Parma) moesten vroegtijdig naar de catacomben.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

3 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

3 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

3 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

4 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

7 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

7 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

7 uur geleden