Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale komt met de schrik vrij, mede dankzij De Vrij

Internazionale komt met de schrik vrij, mede dankzij De Vrij

PARMA (ANP) - Internazionale is in de uitwedstrijd tegen Parma met de schrik vrij gekomen. De nummer 3 van de Serie A keek zes minuten voor tijd nog tegen een achterstand van 1-0 aan. Verdediger Stefan de Vrij zorgde in de 84e minuut voor de gelijkmaker waarna invaller Alessandro Bastoni alsnog de zwaarbevochten zege veiligstelde: 1-2.

Dankzij de sensationele overwinning blijft Inter met 61 punten nog een beetje meedoen in de strijd om de landstitel. Juventus leidt met 69 punten, gevolgd door Lazio met 65 punten. Er zijn nog tien competitieronden te gaan.

Parma kwam na een kwartier op voorsprong dankzij een treffer van Gervinho, die zich knap vrijspeelde en vervolgens doeltreffend uithaalde. Inter, met De Vrij in het basisteam, kon daar aanvallend te weinig tegenover zetten.

Slotfase

In de slotfase kwam het toch nog goed voor het karaktervolle Inter. Eerst kopte De Vrij raak en daarna had ook de ongehinderde Bastoni succes met het hoofd: 1-2.

Arbiter Fabio Maresca deelde twee keer de rode kaart uit wegens aanmerkingen op de leiding. Bankzitter Tommaso Berni (Inter) en Juraj Kucka (Parma) moesten vroegtijdig naar de catacomben.

Meer uit Voetbal

Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

2 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

14 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.

14 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

17 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

18 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

19 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

21 uur geleden