International Van Es langer bij FC Twente Vrouwen
ENSCHEDE (ANP) - Voetbalinternational Kika van Es (29) speelt ook komend seizoen voor FC Twente Vrouwen. De ervaren verdedigster heeft haar contract bij de club uit Enschede verlengd.
Van Es keerde begin dit seizoen terug bij FC Twente waar ze in het seizoen 2017-2018 eveneens speelde. Daarna maakte ze de overstap naar Ajax en vorig seizoen speelde Van Es voor Everton. Eerder kwam de 69-voudig international uit voor Achilles ’29, PSV, VVV-Venlo en Willem II.
"FC Twente is een warme club en ik ben heel blij om nog een seizoen bij de club te spelen. Ik heb veel vertrouwen in de manier van werken van FC Twente én in deze spelersgroep. Het is een leuke mix van jonge, gretige talenten en speelsters met ervaring. Ik zie nog veel potentie en zit bovendien heel erg op mijn plek", zei Van Es.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
10 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
11 uur geleden