International Nouwen verruilt PSV transfervrij voor Chelsea
EINDHOVEN (ANP) - International Aniek Nouwen verruilt komende zomer PSV voor Chelsea. De 22-jarige verdedigster stapt transfervrij over naar de Engelse topclub, die komende zondag in de finale van de Champions League aantreedt tegen FC Barcelona.
Nouwen is bezig aan haar vijfde seizoen bij PSV Vrouwen. De Brabantse heeft een contract voor drie jaar ondertekend bij Chelsea.
Nouwen is klaar voor de volgende stap in haar loopbaan. "Ik kies nu voor de uitdaging om mezelf te gaan ontwikkelen in een grote internationale competitie, bij een Engelse topclub", laat de 14-voudig international weten. "PSV is mijn club en mijn thuis. Ik wil hier natuurlijk eerst op een fantastische manier afscheid nemen. We zijn nog in de race voor de landstitel en de KNVB-beker. Daar wil ik de komende weken vol voor gaan. Ik kom ooit weer terug bij PSV, dat weet ik zeker."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
8 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
8 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
9 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden