Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim-trainer Carrick stopt bij ManUnited na zege op Arsenal

Interim-trainer Carrick stopt bij ManUnited na zege op Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Interim-trainer Michael Carrick vertrekt bij Manchester United. De oud-speler van de Engelse club kondigde zijn afscheid van Old Trafford aan kort na de thuiszege tegen Arsenal (3-2). "Ik ben en zal altijd een fan zijn van Manchester United. Voor mij is dit nu het juiste moment om de club te verlaten. Ik kijk er naar uit om vanaf de tribune de ploeg als een supporter te ondersteunen", liet hij weten.

Carrick bleef ongeslagen als interim-coach. Hij nam als assistent-trainer vorige maand de taken over van de ontslagen Ole Gunnar Solskjaer. Met Carrick als hoofdcoach won de Engelse club eerder in de Champions League met 2-0 bij Villarreal en hield het koploper Chelsea in de Premier League op 1-1.

ManUnited stelde begin deze week Ralf Rangnick voor de rest van het seizoen aan als hoofdtrainer. Omdat de Duitser moest wachten op de benodigde papieren om in Groot-Brittannië aan de slag te gaan, ontbrak hij nog tegen Arsenal op de bank. Hij debuteert zondag als coach van ManUnited in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace. Rangnick was bij het duel met Arsenal al wel op Old Trafford aanwezig.

Arsenal kwam op curieuze wijze op voorsprong. Middenvelder Fred ging bij een hoekschop op de voet staan van zijn doelman David De Gea waarna de Spaanse keeper krimpend van de pijn tegen de grond ging. Daar bleef hij liggen en mede daardoor kon Emile Smith Rowe scoren met een afstandsschot. Na interventie van de VAR keurde de scheidsrechter het doelpunt goed.

Kort voor de rust zorgde Bruno Fernandes voor de 1-1 uit een goed uitgespeelde aanval. Kort na de pauze zette Cristiano Ronaldo met zijn 800e treffer als senior de thuisclub op voorsprong, maar Martin Ødegaard herstelde snel daarna weer het evenwicht met een bekeken schot in de verre hoek (2-2). Uit een strafschop schoot Ronaldo zijn ploeg in de 70e minuut naar de winst.

Middenvelder Donny van de Beek viel bij de thuisclub in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even in. Arsenal bleef vijfde, met nu nog maar 2 punten meer dan nummer 7 ManUnited.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden