Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim-trainer Carrick stopt bij ManUnited na zege op Arsenal

Interim-trainer Carrick stopt bij ManUnited na zege op Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Interim-trainer Michael Carrick vertrekt bij Manchester United. De oud-speler van de Engelse club kondigde zijn afscheid van Old Trafford aan kort na de thuiszege tegen Arsenal (3-2). "Ik ben en zal altijd een fan zijn van Manchester United. Voor mij is dit nu het juiste moment om de club te verlaten. Ik kijk er naar uit om vanaf de tribune de ploeg als een supporter te ondersteunen", liet hij weten.

Carrick bleef ongeslagen als interim-coach. Hij nam als assistent-trainer vorige maand de taken over van de ontslagen Ole Gunnar Solskjaer. Met Carrick als hoofdcoach won de Engelse club eerder in de Champions League met 2-0 bij Villarreal en hield het koploper Chelsea in de Premier League op 1-1.

ManUnited stelde begin deze week Ralf Rangnick voor de rest van het seizoen aan als hoofdtrainer. Omdat de Duitser moest wachten op de benodigde papieren om in Groot-Brittannië aan de slag te gaan, ontbrak hij nog tegen Arsenal op de bank. Hij debuteert zondag als coach van ManUnited in de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace. Rangnick was bij het duel met Arsenal al wel op Old Trafford aanwezig.

Arsenal kwam op curieuze wijze op voorsprong. Middenvelder Fred ging bij een hoekschop op de voet staan van zijn doelman David De Gea waarna de Spaanse keeper krimpend van de pijn tegen de grond ging. Daar bleef hij liggen en mede daardoor kon Emile Smith Rowe scoren met een afstandsschot. Na interventie van de VAR keurde de scheidsrechter het doelpunt goed.

Kort voor de rust zorgde Bruno Fernandes voor de 1-1 uit een goed uitgespeelde aanval. Kort na de pauze zette Cristiano Ronaldo met zijn 800e treffer als senior de thuisclub op voorsprong, maar Martin Ødegaard herstelde snel daarna weer het evenwicht met een bekeken schot in de verre hoek (2-2). Uit een strafschop schoot Ronaldo zijn ploeg in de 70e minuut naar de winst.

Middenvelder Donny van de Beek viel bij de thuisclub in de laatste minuut van de reguliere speeltijd nog even in. Arsenal bleef vijfde, met nu nog maar 2 punten meer dan nummer 7 ManUnited.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

12 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

16 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

20 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

20 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

20 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

1 dag geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

1 dag geleden