
Inter haalt met De Vrij en Dumfries hard uit tegen Bologna
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in de Serie A goed hersteld van de zware domper in de Champions League. De landskampioen haalde tegen Bologna flink uit: 6-1. Inter verloor afgelopen woensdag op eigen veld door een late treffer van Real Madrid (0-1).
Na 35 minuten leidde de thuisploeg al met 3-0 tegen Bologna. De doelpunten van de Milanese ploeg kwamen op naam van invaller Edin Dzeko (twee), Lautaro Martínez, Milan Skriniar, Nicolò Barella en Matias Vecino.
Inter trad aan met de twee internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De Vrij werd in de 67e minuut gewisseld. Dumfries speelde de wedstrijd uit. Hij verzorgde de assist bij de openingstreffer van Martínez.
Invallers
Bij Bologna, dat voor de eerste keer in deze competitie verloor, fungeerden Mitchell Dijks en Sydney van Hooijdonk na de rust als invallers. De Belg Arthur Theate nam in de slotfase het doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.
Met 10 punten uit vier duels gaat Inter voorlopig aan kop in de Serie A. AS Roma, AC Milan en Napoli zijn na drie wedstrijden nog zonder puntverlies.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Oranje gaan in het iconische Wembley-stadion in Londen proberen een grote volgende stap te zetten naar de Olympische Spelen van volgend jaar. Bij winst op het door Sarina Wiegman gecoachte Engeland houdt het Nederlands elftal in ieder geval de Engelsen achter zich in de Nations League-poule. België is een andere concurrent.
4 minuten geledenMARSEILLE (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip vindt dat zijn spelers ondanks de nederlaag bij Olympique Marseille (4-3) er als team hebben gestaan en voor elkaar hebben gevochten. "Het is jammer dat we niet gelijk hebben gespeeld. Het had voor de rest niet veel uitgemaakt, maar meer voor de moraal", zei de trainer bij Veronica.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Aanvoerder Steven Bergwijn vond dat er meer in had gezeten na de nederlaag van Ajax bij Olympique Marseille. De Amsterdammers kwamen drie keer terug van een achterstand, maar verloren door een tweede benutte strafschop met 4-3. "Er had meer ingezeten vandaag als we wat scherper waren geweest", zei Bergwijn bij Veronica. "We maakten te veel individuele fouten. Ik ook, bij de 1-0. Ik mag die bal niet verliezen."
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Steven Berghuis werd halverwege de tweede helft van de wedstrijd tegen Olympique Marseille in de Europa League met rood van het veld gestuurd na een tackle op Joaquín Correa. Ajax wist daarna met tien man nog terug te komen tot 3-3, maar door een late strafschop verloren de Amsterdammers toch met 4-3 in Marseille.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Mede door twee doelpunten van Cody Gakpo heeft Liverpool in groep E van de Europa League op eenvoudige wijze LASK uit het Oostenrijkse Linz aan de kant geschoven: 4-0.
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Ajax is na de nederlaag in Marseille definitief uitgeschakeld in de Europa League. De Amsterdammers van coach John van 't Schip verloren met 4-3 bij Olympique Marseille. Ajax kan wel nog derde worden en zich plaatsen voor de tussenronde in de Conference League.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft door een 2-1-overwinning op Legia Warschau de hoop van AZ op Europese overwintering levend gehouden. Als de Alkmaarders op 14 december bij Legia winnen, is de ploeg van trainer Pascal Jansen alsnog door in de Conference League. AZ speelt dan een tussenronde tegen een nummer 3 uit de Europa League.
4 uur geleden