Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter haalt met De Vrij en Dumfries hard uit tegen Bologna

Inter haalt met De Vrij en Dumfries hard uit tegen Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in de Serie A goed hersteld van de zware domper in de Champions League. De landskampioen haalde tegen Bologna flink uit: 6-1. Inter verloor afgelopen woensdag op eigen veld door een late treffer van Real Madrid (0-1).

Na 35 minuten leidde de thuisploeg al met 3-0 tegen Bologna. De doelpunten van de Milanese ploeg kwamen op naam van invaller Edin Dzeko (twee), Lautaro Martínez, Milan Skriniar, Nicolò Barella en Matias Vecino.

Inter trad aan met de twee internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De Vrij werd in de 67e minuut gewisseld. Dumfries speelde de wedstrijd uit. Hij verzorgde de assist bij de openingstreffer van Martínez.

Invallers

Bij Bologna, dat voor de eerste keer in deze competitie verloor, fungeerden Mitchell Dijks en Sydney van Hooijdonk na de rust als invallers. De Belg Arthur Theate nam in de slotfase het doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.

Met 10 punten uit vier duels gaat Inter voorlopig aan kop in de Serie A. AS Roma, AC Milan en Napoli zijn na drie wedstrijden nog zonder puntverlies.

Meer uit Voetbal

AC Milan wint topper in Serie A tegen AS Roma

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag de topper in de Italiaanse Serie A tegen AS Roma met 1-0 gewonnen. Daarmee sloot de ploeg van coach Massimiliano Allegri weer aan bij stadgenoot Inter en AS Roma als naaste belagers van Napoli. Het trio heeft 1 punt achterstand op de koploper uit Napels, die zaterdag op 0-0 was blijven steken tegen Como.

3 uur geleden
Simonis mag voorlopig blijven als trainer van Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Paul Simonis blijft vooralsnog trainer van VfL Wolfsburg. Dat liet technisch directeur Sebastian Schindzielorz van de Duitse voetbalclub zondag na de thuisnederlaag tegen Hoffenheim (2-3) weten.

5 uur geleden
Barcelona herstelt zich met zege op Elche

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie een week na de nederlaag in de Clásico bij Real Madrid een overwinning geboekt op Elche. In het olympisch stadion van Barcelona won de ploeg van coach Hansi Flick met 3-1.

6 uur geleden
ManCity klimt naar tweede plaats na winst tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is naar de tweede plaats in de Premier League geklommen na winst in de topper tegen Bournemouth. De formatie van trainer Pep Guardiola won mede dankzij twee doelpunten van topscorer Erling Haaland met 3-1.

7 uur geleden
FC Utrecht klopt NEC en klimt naar zesde plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na een moeilijke periode een belangrijke zege geboekt. De ploeg van Ron Jans versloeg NEC met 1-0. De enige treffer werd gemaakt door Miguel Rodríguez.

8 uur geleden
FC Groningen doet zichzelf tekort met gelijkspel tegen FC Twente

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zichzelf tekortgedaan met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen FC Twente. Net als donderdag in het verloren bekerduel bij Sparta Rotterdam verzuimde de ploeg van trainer Dick Lukkien in de eerste helft een grote voorsprong te nemen. In de tweede helft waren de nummers 5 en 8 meer aan elkaar gewaagd en scoorden ze via Kristian Hlynsson en Stije Resink allebei één keer.

10 uur geleden
AZ boekt nipte zege bij Sparta in aanloop naar zware week

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft in aanloop naar een zware week in Europa en in de Eredivisie een nipte zege geboekt bij Sparta Rotterdam. Vooral dankzij uitstekend keeperswerk van Sparta-doelman Joël Drommel kwam de nummer 3 van de ranglijst niet verder dan één treffer: 0-1.

10 uur geleden