Inter haalt met De Vrij en Dumfries hard uit tegen Bologna
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in de Serie A goed hersteld van de zware domper in de Champions League. De landskampioen haalde tegen Bologna flink uit: 6-1. Inter verloor afgelopen woensdag op eigen veld door een late treffer van Real Madrid (0-1).
Na 35 minuten leidde de thuisploeg al met 3-0 tegen Bologna. De doelpunten van de Milanese ploeg kwamen op naam van invaller Edin Dzeko (twee), Lautaro Martínez, Milan Skriniar, Nicolò Barella en Matias Vecino.
Inter trad aan met de twee internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De Vrij werd in de 67e minuut gewisseld. Dumfries speelde de wedstrijd uit. Hij verzorgde de assist bij de openingstreffer van Martínez.
Invallers
Bij Bologna, dat voor de eerste keer in deze competitie verloor, fungeerden Mitchell Dijks en Sydney van Hooijdonk na de rust als invallers. De Belg Arthur Theate nam in de slotfase het doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.
Met 10 punten uit vier duels gaat Inter voorlopig aan kop in de Serie A. AS Roma, AC Milan en Napoli zijn na drie wedstrijden nog zonder puntverlies.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
37 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
51 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
13 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geleden