Inter haalt met De Vrij en Dumfries hard uit tegen Bologna
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in de Serie A goed hersteld van de zware domper in de Champions League. De landskampioen haalde tegen Bologna flink uit: 6-1. Inter verloor afgelopen woensdag op eigen veld door een late treffer van Real Madrid (0-1).
Na 35 minuten leidde de thuisploeg al met 3-0 tegen Bologna. De doelpunten van de Milanese ploeg kwamen op naam van invaller Edin Dzeko (twee), Lautaro Martínez, Milan Skriniar, Nicolò Barella en Matias Vecino.
Inter trad aan met de twee internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De Vrij werd in de 67e minuut gewisseld. Dumfries speelde de wedstrijd uit. Hij verzorgde de assist bij de openingstreffer van Martínez.
Invallers
Bij Bologna, dat voor de eerste keer in deze competitie verloor, fungeerden Mitchell Dijks en Sydney van Hooijdonk na de rust als invallers. De Belg Arthur Theate nam in de slotfase het doelpunt van de bezoekers voor zijn rekening.
Met 10 punten uit vier duels gaat Inter voorlopig aan kop in de Serie A. AS Roma, AC Milan en Napoli zijn na drie wedstrijden nog zonder puntverlies.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
15 minuten geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
19 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.
26 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.
3 uur geleden