Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter-coach Inzaghi treft bij Atlético oud-teamgenoot Simeone

Inter-coach Inzaghi treft bij Atlético oud-teamgenoot Simeone

MILAAN (ANP/RTR) - Voor Inter-coach Simone Inzaghi betekent het duel met Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League dinsdag een weerzien met een oud-ploeggenoot. Samen met Atlético-trainer Diego Simeone veroverde de Italiaan in 2000 met Lazio de landstitel in de Serie A en werd ook de beker gewonnen. "Het was me toen al duidelijk dat hij een goede trainer zou worden", zei Inzaghi voorafgaand aan het duel in Milaan.

"Het wordt een waar genoegen om Diego hier als tegenstander te begroeten", vertelde Inzaghi op een persconferentie. "Hij was een geweldige ploeggenoot. Na zijn periode bij Lazio ging hij naar Atlético, maar we zijn elkaar nooit uit het oog verloren. Het is bijzonder wat hij in die dertien jaar bij Atlético heeft bereikt."

Atlético staat vierde in La Liga en speelt wisselvallig. "Het is niet eenvoudig te voorspellen wat we kunnen verwachten. Ik zag ze winnen van Las Palmas (5-0) waarbij ze heel agressief speelden, maar de duels ervoor was het minder. Ze hebben in ieder geval een aantal zeer technische spelers."

Simeone, die eerder ook voor Internazionale speelde, is al coach van Atlético sinds 2011. Inzaghi ziet het in Italië niet snel gebeuren, zo'n lang dienstverband. "Daar ben ik inmiddels wel achter. In twintig dagen kan alles hier veranderen. Dat geldt voor trainers en voor spelers." Voorlopig staat Inzaghi er goed op in Milaan. Zijn ploeg leidt riant in de Serie A.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

12 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

14 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

17 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

17 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

23 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

23 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

23 uur geleden