Inter-coach Conte: duel met Real Madrid is een finale voor ons
MILAAN (ANP) - Coach Antonio Conte van Internazionale heeft nog maar eens het belang onderstreept van de thuiswedstrijd tegen Real Madrid woensdag in de Champions League. "Na onze nederlaag in Madrid en twee gelijke spelen tegen Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk hebben we niet veel andere opties meer", gaf hij toe. "Er zijn geen uitwegen meer, dit is een finale voor ons. Als we het echt willen, kunnen we winnen van Real. We hebben een combinatie nodig van concentratie, gretigheid en sluwheid."
Conte erkende dat Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, een moeizame fase doormaakt. De laatste vijf duels, inclusief twee in de Champions League, leverden slechts één overwinning op. Die enige zege werd zondag behaald, 4-2 tegen Torino, na een achterstand van 2-0 na ruim een uur. International De Vrij viel een kwartier voor tijd in.
"Er is voldoende gepraat, niemand kan om de feiten heen", betoogde Conte. "Iedereen zal nu zijn verantwoordelijkheid moeten nemen, ik ook. Als je bij Inter wilt blijven spelen, zul je het op het veld moeten laten zien. Kritiek of druk moet je accepteren. Als je dat niet kan of wilt, moet je naar een kleinere club verhuizen waar je een rustiger leven kunt leiden."
Inter staat in de Serie A op de vijfde plaats. In groep B van de Champions League is de Milanese club met 2 punten hekkensluiter.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
31 minuten geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
17 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
21 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
21 uur geleden