Inter-coach Conte: duel met Real Madrid is een finale voor ons
MILAAN (ANP) - Coach Antonio Conte van Internazionale heeft nog maar eens het belang onderstreept van de thuiswedstrijd tegen Real Madrid woensdag in de Champions League. "Na onze nederlaag in Madrid en twee gelijke spelen tegen Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk hebben we niet veel andere opties meer", gaf hij toe. "Er zijn geen uitwegen meer, dit is een finale voor ons. Als we het echt willen, kunnen we winnen van Real. We hebben een combinatie nodig van concentratie, gretigheid en sluwheid."
Conte erkende dat Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, een moeizame fase doormaakt. De laatste vijf duels, inclusief twee in de Champions League, leverden slechts één overwinning op. Die enige zege werd zondag behaald, 4-2 tegen Torino, na een achterstand van 2-0 na ruim een uur. International De Vrij viel een kwartier voor tijd in.
"Er is voldoende gepraat, niemand kan om de feiten heen", betoogde Conte. "Iedereen zal nu zijn verantwoordelijkheid moeten nemen, ik ook. Als je bij Inter wilt blijven spelen, zul je het op het veld moeten laten zien. Kritiek of druk moet je accepteren. Als je dat niet kan of wilt, moet je naar een kleinere club verhuizen waar je een rustiger leven kunt leiden."
Inter staat in de Serie A op de vijfde plaats. In groep B van de Champions League is de Milanese club met 2 punten hekkensluiter.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
5 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
14 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
18 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
21 uur geleden