Inter-coach Conte: duel met Real Madrid is een finale voor ons
MILAAN (ANP) - Coach Antonio Conte van Internazionale heeft nog maar eens het belang onderstreept van de thuiswedstrijd tegen Real Madrid woensdag in de Champions League. "Na onze nederlaag in Madrid en twee gelijke spelen tegen Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk hebben we niet veel andere opties meer", gaf hij toe. "Er zijn geen uitwegen meer, dit is een finale voor ons. Als we het echt willen, kunnen we winnen van Real. We hebben een combinatie nodig van concentratie, gretigheid en sluwheid."
Conte erkende dat Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, een moeizame fase doormaakt. De laatste vijf duels, inclusief twee in de Champions League, leverden slechts één overwinning op. Die enige zege werd zondag behaald, 4-2 tegen Torino, na een achterstand van 2-0 na ruim een uur. International De Vrij viel een kwartier voor tijd in.
"Er is voldoende gepraat, niemand kan om de feiten heen", betoogde Conte. "Iedereen zal nu zijn verantwoordelijkheid moeten nemen, ik ook. Als je bij Inter wilt blijven spelen, zul je het op het veld moeten laten zien. Kritiek of druk moet je accepteren. Als je dat niet kan of wilt, moet je naar een kleinere club verhuizen waar je een rustiger leven kunt leiden."
Inter staat in de Serie A op de vijfde plaats. In groep B van de Champions League is de Milanese club met 2 punten hekkensluiter.
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
3 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
7 uur geleden