Inter-coach Conte: duel met Real Madrid is een finale voor ons
MILAAN (ANP) - Coach Antonio Conte van Internazionale heeft nog maar eens het belang onderstreept van de thuiswedstrijd tegen Real Madrid woensdag in de Champions League. "Na onze nederlaag in Madrid en twee gelijke spelen tegen Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk hebben we niet veel andere opties meer", gaf hij toe. "Er zijn geen uitwegen meer, dit is een finale voor ons. Als we het echt willen, kunnen we winnen van Real. We hebben een combinatie nodig van concentratie, gretigheid en sluwheid."
Conte erkende dat Inter, met verdediger Stefan de Vrij in de gelederen, een moeizame fase doormaakt. De laatste vijf duels, inclusief twee in de Champions League, leverden slechts één overwinning op. Die enige zege werd zondag behaald, 4-2 tegen Torino, na een achterstand van 2-0 na ruim een uur. International De Vrij viel een kwartier voor tijd in.
"Er is voldoende gepraat, niemand kan om de feiten heen", betoogde Conte. "Iedereen zal nu zijn verantwoordelijkheid moeten nemen, ik ook. Als je bij Inter wilt blijven spelen, zul je het op het veld moeten laten zien. Kritiek of druk moet je accepteren. Als je dat niet kan of wilt, moet je naar een kleinere club verhuizen waar je een rustiger leven kunt leiden."
Inter staat in de Serie A op de vijfde plaats. In groep B van de Champions League is de Milanese club met 2 punten hekkensluiter.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
6 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
9 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord hoopt dat de blessure van Givairo Read meevalt. De rechtsback viel in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) uit met klachten aan een hamstring. "Laten we hopen dat het kramp was", zei de coach.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Middenvelder Hwang In-beom baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij sc Heerenveen (2-2). "We hebben weer niet het resultaat gekregen dat we wilden", zei hij in de perskamer van het Abe Lenstra-stadion. "We moeten accepteren dat we in een zware periode zitten. Het enige dat we kunnen doen is hard blijven werken, zoals we dat ook tijdens ons trainingskamp in Marbella hebben gedaan. Dan komen we hier uit."
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).
2 uur geleden