
Inschrijving Kustloop Vrouwenpolder geopend
VROUWENPOLDER - Na twee keer enthousiast van start te zijn gegaan met de voorbereidingen voor de Kustloop, gevolgd door twee keer de teleurstelling te moeten slikken van het afblazen gaat de organisatie het op zaterdag 3 september weer doen: een echte Kustloop Vrouwenpolder! Eentje met alles er weer op en aan. En vooral eentje zonder beperkende maatregelen.
De inschrijving op www.kustloop.nl is inmiddels geopend en de aanmeldingen voor de ½ marathon (hardlopen) en de wandeltocht komen weer binnen. Net als in het verleden gaan de wandelaars als eerste van start (half elf) en gaan de hardlopers op de klok van twaalf uur van start. Het is dan laag water, dus de organisatie denkt dat de passage van de hardlopers op de wandelaars probleemloos kan geschieden. Doordat hardlopers en wandelaars dicht op elkaar finishen is sfeer en gezelligheid gegarandeerd.
Bij het hardlopen hanteert de Kustloop weer de leeftijdscategorieën bij de uitslagen en prijzen. Iets waarvan vele deelnemers aangaven dat ze dat misten. De Kustloop kan nog vrijwilligers gebruiken. Dus draag je het evenement een warm hart toe, maar is deelname dit keer niet aan de orde: meld je dan aan bij [email protected] . De organisatie zorgt er dan voor dat je uitstekend gefaciliteerd een mooie dag gaat beleven, waarbij jouw inzet waardevol is voor het evenement en voor alle deelnemers.
Meer uit Middelburg
VEERE - Op 10 mei stapte Martijn de Ridder in zijn woonplaats Veere op zijn trekkingfiets. Niet voor een rondje Walcheren maar voor een rit van 2400 kilometer naar Tarifa, Spanje. Martijn ging twintig dagen lang, 120 kilometer per dag fietsen om geld op te halen voor onderzoek naar de zenuwziekte MS. Hoe kijkt hij terug op zijn bijzondere reis?
14 uur geledenDOMBURG - In Domburg zijn deze week zeven parkeerautomaten opengebroken en leeggehaald. Dat meldt de gemeente Veere. Door de schade is het tijdelijk niet mogelijk om met contant geld te betalen bij de getroffen automaten.
19 uur geledenMIDDELBURG - Op zaterdag 5 juli tussen 16.00 en 18.00 uur geeft Peetman zijn jaarlijkse optreden in cafe Le Penseur in zijn woonplaats Middelburg. Ook hier zal hij zijn one man blues band weer over het publiek heen laten rollen. Speciaal voor deze gelegenheid heeft hij ook een bekende lokale gastmuzikant uitgenodigd. De toegang is gratis en het bier is koud.Peetman (48) draait al wat jaren mee in de muziekscene. Hij heeft altijd al een voorliefde voor blues gehad. De laatste jaren legt hij zichzelf steeds meer toe op dit genre. Tijdens de corona tijd is hij zich gaan verdiepen in de delta blues; oude, vaak, akoestische blues uitgevoerd door solo acts of duo's. Hieruit kwam zijn project Blues in Zeeland uit voort. Voor dit project nam hij delta blues klassiekers op in zijn eigen 'delta': het Walcherse landschap. Om zijn delta blues meer kracht en diepte te geven ontwikkelde hij een one man band principe voor zijn muziek waarbij zijn gitaarspel met (voet) drum begeleid. Ook heeft hij door het toevoegen van elektrische gitaren een eigen sound gecreëerd. Dit bleef niet onopgemerkt want in de afgelopen zes maanden stond hij zowel op het bluesfestival van Brielle als op het bluesfestival van Delft én nu dus ook op de Bluesroute in Terneuzen. Peetman brengt naast eigen nummers ook muziek van Muddy Waters, Robert Johnson en The Rolling Stones. Meer informatie is te vinden op www.peetman.com.
1 dag geledenZOUTELANDE - Zaterdag begint de derde editie van de Coast to Coast Challenge. Ruim 40 teams fietsen van het Groningse Zoutkamp naar Zoutelande. Een tocht van 500 kilometer door 9 provincies, ook 's nachts. Doel van de tocht: geld inzamelen voor de Nierstichting en bewustwording creëren voor nierschade. Onder de deelnemers voormalig topschaatser Hein Otterspeer en veel fietsers die weten welke impact een nierziekte heeft op iemands leven.
1 dag geledenMIDDELBURG - Bij het asielzoekerscentrum (azc) aan de Laurens Stommesweg in Middelburg is vrijdagochtend een gewonde man aangetroffen. Het slachtoffer had vermoedelijk een steekwond in zijn hals.
1 dag geledenVEERE - Het fanfareorkest van muziekvereniging Veere's Genoegen uit Veere verzorgt in de maanden juni en juli drie zomerconcerten. Het fanfareorkest staat onder muzikale leiding van dirigent Luc van Gaans en bestaat uit ca. 45 muzikanten.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een val in Middelburg. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
2 dagen geleden