Ingestoken krant ‘Hoe Nu Verder’ niet van Uitgeverij de Bode
Bij de Thoolse Bode is deze week een extra krant verspreid met als titel ‘Hoe Nu Verder’. Deze krant wordt aangeboden door ‘de onafhankelijke media’, waarin geen afzender of colofon wordt vermeld. Uitgeverij de Bode B.V. distantieert zich volledig van de inhoud van deze krant.
Meer uit Tholen
NIEUW-VOSSEMEER - Het JanvandeVelde Ensemble staat zondag 6 september op het podium van het Protestantse Kerkje in Nieuw-Vossemeer. Tijdens de voorstelling "Tijdloos" brengt het ensemble een liedjesprogramma uit het eigen repertoire van Jan van de Velde.
1 uur geledenTHOLEN - Van 5 tot en met 12 september staat Nationaal Park Oosterschelde in het teken van de Oosterscheldeweek. Voor de achttiende keer worden er verspreid over het gebied allerlei activiteiten en excursies georganiseerd. Van snorkelsafari's en zeekajakken tot wandelingen over het slik en culinaire activiteiten: er is voor jong en oud van alles te beleven.
6 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Liefhebbers van een verse oliebol kunnen zaterdag 5 september terecht op de Markt in Sint-Maartensdijk. Muziekvereniging Euterpe houdt daar haar jaarlijkse oliebollenactie. Vanaf 8.30 uur worden de oliebollen ter plekke vers gebakken en verkocht.
1 dag geledenTHOLEN - Bij de onrust rond de demonstratie tegen de komst van een noodopvang voor asielzoekers in Tholen zijn dinsdagavond vijf mensen aangehouden. Dat heeft de politie woensdagochtend bekendgemaakt. De demonstratie bij het gemeentehuis werd eerder op de avond op last van de locoburgemeester ontbonden, waarna onder meer de Mobiele Eenheid (ME) werd ingezet.
1 dag geledenTHOLEN - Een extra raadsvergadering over de komst van een noodopvang voor maximaal 150 asielzoekers in Tholen is dinsdagavond gepaard gegaan met flinke onrust buiten het gemeentehuis. Terwijl raadsleden binnen kritische vragen stelden over onder meer de communicatie en geheimhouding rond de plannen, werd buiten de demonstratie op last van de locoburgemeester ontbonden. De Mobiele Eenheid (ME), diensthonden en een politiehelikopter werden ingezet.
1 dag geleden[ADVERTORIAL] - Nu iedereen op vakantie is, zien we juist meer ouderen in de praktijk. Terwijl jonge gezinnen op vakantie zijn, is de groep ouderen thuis. Zij gaan pas weer op pad zodra de grote drukte achter de rug is. Dat maakt dit hét moment om de mond en de prothese te laten controleren.
2 dagen geledenTHOLEN - Even een berichtje lezen of de telefoon in de hand nemen tijdens het rijden: de politie blijft er streng op controleren. In de eerste helft van 2026 zijn in Zeeland, Noord-Brabant en Limburg in totaal 15.326 processen-verbaal opgemaakt voor het vasthouden van een mobiel apparaat achter het stuur. Ook de komende maanden vinden in de drie provincies extra controles plaats.
2 dagen geleden