Inbraakgolf op industrieterrein Tholen
THOLEN - Bij minimaal vier bedrijven op industrieterrein Tholen is vrijdagavond en -nacht ingebroken. Twee keer gebeurde dat op de Ambachtsweg. Andere inbraken vonden plaats aan de Slabbecoornweg en de Stevinweg.
Govers Automaterialen BV aan de Ambachtsweg was rond 23.45 uur het eerste doelwit van de inbrekers. Dat was niet de eerste keer dit jaar, aldus eigenaar Chris Govers. Op 21 januari was het ook al raak. "De buit was toen nul. En vrijdagavond zijn de daders er uiteindelijk met wat batterijen vandoor gegaan. Laten we zeggen met een waarde van 5 euro. De schade is echter vele malen groter."
Daders
Volgens de eigenaar was er sprake van drie daders, zo blijkt uit de camerabeelden: vermoedelijk een jongen en twee meisjes. Of het om dezelfde daders gaat als bij de inbraak op 21 januari kan hij niet met honderd procent zekerheid zeggen. "Ze wisten in elk geval precies waar de bewegingsdetectoren zaten", meldt Govers.
Buitenverlichting
Toevallig had de eigenaar een dag eerder buitenverlichting aan laten leggen. "Maar alleen aan de voorkant van mijn bedrijf. Bedoeling was ook dat aan de achterkant te doen, maar dat lukte die dag niet meer." Juist aan de achterkant sloegen de inbrekers toe.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
8 uur geledenPOORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.
12 uur geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.
15 uur geledenSCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.
1 dag geledenTHOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.
2 dagen geleden