Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inbraak in woning voetballer Rossi tijdens zijn begrafenis

Inbraak in woning voetballer Rossi tijdens zijn begrafenis

BUCINE (ANP) - Op de dag van de begrafenis van voormalig topvoetballer Paolo Rossi is zaterdag volgens Italiaanse media ingebroken in zijn huis in Bucine nabij Arezzo. Een medewerker van de familie ontdekte de inbraak. Volgens nieuwsagentschap Ansa loopt het onderzoek nog, maar er zouden onder meer sieraden gestolen zijn.

Paolo Rossi overleed donderdag op 64-jarige leeftijd. Duizenden fans waren zaterdag aanwezig bij en rond zijn begrafenis in Vicenza. De kist met de ster van het wereldkampioenschap in 1982 werd naar de plaatselijke kathedraal gedragen door ploeggenoten van het Italiaanse elftal waarmee Rossi destijds het WK won. Onder hen bevonden zich Marco Tardelli, Antonio Cabrini, Giancarlo Antognoni, Alessandro Altobelli, Franco Causio, Fulvio Collovati en Giuseppe Bergomi. De plechtigheid werd live door de omroep RAI uitgezonden.

Voetbalclub Vicenza hield vrijdag in het stadion een afscheidsplechtigheid voor Rossi. De spits speelde tussen 1976 en 1979 voor Vicenza. Dankzij de doelpunten van Rossi promoveerde de club in 1977 naar de Serie A.

Meer uit Voetbal

Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

27 minuten geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

7 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

10 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 dag geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden