
Inbraak bouwkeet Vlissingen, twee fietsen inbeslaggenomen
VLISSINGEN - De politie is gisteravond met meerdere eenheden ingezet voor een inbraak aan de Van de Bossestraat in Vlissingen. De politie heeft twee fietsen in beslag genomen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een verkeersongeval met een camper zorgt vrijdag voor flink wat oponthoud rondom de Sloeweg tussen Oost-Souburg en Vlissingen.
7 uur geledenVLISSINGEN - Een fietser is vrijdagmorgen gewond geraakt na een valpartij op de Weyevlietweg in Vlissingen. De gewonde is nagekeken door ambulancepersoneel.
9 uur geledenGOES - De kogel is door de kerk: Hugo de Jonge wordt de vaste commissaris van de Koning. Provinciale Staten hebben dat donderdagavond besloten in het provinciehuis in Middelburg.
11 uur geledenVLISSINGEN - In verschillende Vlissingse raads- en commissievergaderingen gaat het de komende weken over de jaarstukken van 2024, de bestuursrapportage van 2025 en de kadernota 2026. Dit is het moment dat de gemeenteraad terugkijkt op de behaalde resultaten en de inzet van de financiële middelen bepaalt voor 2026. Wethouder financiën Geoffrey Sips is tevreden over de financiële situatie van zijn gemeente. "Vorig jaar hadden we een sluitende begroting en de nieuwe kadernota laat ook een sluitend beeld zien. Dit evenwicht geeft een geruststellend gevoel."
11 uur geledenVLISSINGEN - Nu het kabinet is gevallen en nieuwe verkiezingen zijn aangekondigd, draagt SGP Vlissingen haar gemeenteraadslid Lilian Janse-Van der Weele voor als kandidaat voor de Tweede Kamer.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Lasloods in Vlissingen is zaterdag (7 juni) het decor voor de 3x3 Pro League. Bij dit gratis toegankelijke sportevenement nemen de beste mannelijke en vrouwelijke 3x3-basketballers van Nederland het tegen elkaar op. Voor het eerst vindt een voorronde van dit Nederlands kampioenschap in Zeeland plaats. "Het is mooi dat we een sportevenement met een landelijk karakter naar Zeeland hebben kunnen halen", zegt Louk Peperkamp, eigenaar van De Lasloods.
1 dag geledenVLISSINGEN - Fabricatie, centrum voor kunst & industrie, houdt 7 en 8 juni busexcursies naar Borssele. 'De setting is dan wel fictief, de busexcursies zijn dit allerminst', aldus de organisatie.
2 dagen geleden