In stadion opnieuw onrustig tussen fans PSV en Lens
LENS (ANP) - Het is tijdens de rust van de Champions League-wedstrijd tussen RC Lens en PSV opnieuw onrustig geweest. In stadion Bollaert-Delelis gooiden supporters van PSV stoeltjes uit hun vak en een paar stukken vuurwerk richting het naastgelegen vak met aanhangers van Lens. Fans van Lens wierpen de stoeltjes terug.
De politie was snel ter plaatse om de orde te handhaven. Tussen het vak met supporters van PSV en die van Lens zit een korte lege strook. De agenten gaan daar nu staan. De supporters kunnen elkaar niet bereiken. De supporters van Lens in andere delen van het stadion laten met luid gejoel en gefluit hun onvrede blijken over het gedrag van de PSV-aanhang.
Voor aanvang van het duel braken rellen uit in de stad en rond het stadion. De politie zette onder meer wapenstokken en traangas in. Er is nog niets bekend over gewonden en aanhoudingen.
Meer uit Voetbal
KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
55 minuten geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
56 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
3 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
6 uur geledenASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.
7 uur geleden