
‘In het buitenbad is het rustig, in het binnenbad druk’
KRUININGEN - Met het uitblijven van hoge temperaturen en strakblauwe luchten wordt er deze zomer niet massaal in de buitenlucht gezwommen. “In het buitenbad is het rustig, in het binnenbad is het druk”, vat locatiemanager Nelie Wilcox de zomer bij zwembad Den Inkel in Kruiningen samen.
Het binnenbad is er al 25 jaar. Het buitenbad is dertig jaar geleden van Yerseke naar Kruiningen verhuisd. Daarnaast is er de camping die ook naar het natuurgebied waarin de voorzieningen gevestigd zijn, is vernoemd. Op de camping verblijven genoeg gasten die graag een duik komen nemen. Met een buitenbad weet je dat je afhankelijk bent van het weer voor een goed seizoen, zegt Wilcox nuchter. “We maken er het beste van en hebben gelukkig een hartstikke gezellig team. En als het buiten wat rustiger is, heb je tijd voor bijvoorbeeld extra schoonmaakklusjes.”
Alles bij elkaar spreekt ze toch van een aardige zomer. “Eind april en in mei hebben we een paar mooie weken gehad, dat het lekker druk was. Het ziet er niet naar uit dat we nog tropische temperaturen krijgen, maar het binnenbad wordt goed bezocht. We hebben twee blokken waarvoor mensen kunnen reserveren voor het vrij zwemmen. En bij het banen zwemmen is het ook hartstikke druk.”
Hoewel het fris is om buiten op een handdoekje te liggen, kan buiten zwemmen prima. “Zwemmen in de regen vind ik zelfs heerlijk. We hebben best een grote groep vaste mensen die trouw iedere dag baantjes trekken.”
Meer uit Reimerswaal
YERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
1 uur geledenKAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
17 uur geledenREIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.
20 uur geledenRIJSBERGEN - De herfst- en wintermaanden staan voor de deur - en daarmee groeit ook de kans op wateroverlast in kelders. Door klimaatverandering wisselen langere droge periodes zich steeds vaker af met hevige regenbuien. Het gevolg is een stijgend grondwaterpeil dat op veel plaatsen voor problemen zorgt.
22 uur geledenYERSEKE - Gemeente Reimerswaal doet op zaterdag 20 september mee aan World Cleanup Day. Vrijwilligers worden uitgenodigd om samen zwerfafval op te ruimen in en rond het centrum van Yerseke.
1 dag geledenGOES - Op dinsdag 16 september start SMWO (Stichting Maatschappelijk Werk & Welzijn Oosterschelderegio) opnieuw met de training Powervrouwen. Een training voor vrouwen (18+) die zichzelf willen (her)ontdekken. Bijvoorbeeld op het gebied van identiteit, financiële en sociale weerbaarheid, relaties, zingeving, gezondheid of tijdsbesteding. Kortom, een training voor vrouwen die weer zin in het leven willen krijgen of houden.
1 dag geledenHANSWEERT - Evenementenstichting Answest op z'n best organiseert op zaterdag 13 september weer de Hansweertse Rommelroute. Dit tussen 9:30 en 15:00 uur.
3 dagen geleden