In groep Ajax spelen Olympique Marseille en Brighton gelijk (2-2)
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille en Brighton & Hove Albion hebben in de groep van Ajax in de Europa League met 2-2 gelijkgespeeld. Brighton keek na de eerste helft tegen een 2-0 achterstand aan, maar maakte een paar minuten voor tijd de gelijkmaker vanuit een strafschop. João Pedro schoot raak vanaf elf meter.
De Franse ploeg, sinds kort onder leiding van coach Gennaro Gattuso, kwam in de 19e minuut op voorsprong door een treffer van Chancel Mbemba. Nog geen minuut later maakte Jordan Veretout er 2-0 van. Vlak na rust deden de Engelsen, met Joël Veltman en Jan Paul van Hecke, iets terug. Pascal Gross zorgde voor de 2-1. Van Hecke kreeg na zo'n 65 minuten de mogelijkheid op de 2-2, maar hij miste de kopkans. Via een strafschop eindigde het duel toch in een gelijkspel.
De eerste wedstrijd van Olympique Marseille tegen Ajax eindigde in de Johan Cruijff ArenA in 3-3. Brighton & Hove Albion verloor het eerste duel met 2-3 van AEK Athene.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
17 uur geledenCOMO (ANP) - Jayden Addai komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Como. De Nederlandse buitenspeler heeft een achillespeesblessure op de training opgelopen. Hij wordt volgens zijn Italiaanse club snel geopereerd.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé mist de komende wedstrijden van Real Madrid. De aanvaller heeft last van zijn linkerknie. "Ik weet niet hoelang hij nodig zal hebben, maar ik denk dat het geen kwestie van dagen zal zijn. Het zal wat langer duren, hopelijk zo kort mogelijk", zei trainer Álvaro Arbeloa vlak voor het thuisduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League.
18 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is ten koste van Borussia Dortmund doorgedrongen tot de achtste finales van de Champions League. De ploeg van aanvoerder Marten de Roon werkte thuis in de returnwedstrijd van de tussenronde de opgelopen achterstand uit het eerste duel (2-0) weg met een 4-1-zege. Lazar Samardzic maakte diep in de blessuretijd vanaf de strafschopstip de belangrijke 4-1 van de Italianen.
20 uur geleden