In groep Ajax spelen Olympique Marseille en Brighton gelijk (2-2)
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille en Brighton & Hove Albion hebben in de groep van Ajax in de Europa League met 2-2 gelijkgespeeld. Brighton keek na de eerste helft tegen een 2-0 achterstand aan, maar maakte een paar minuten voor tijd de gelijkmaker vanuit een strafschop. João Pedro schoot raak vanaf elf meter.
De Franse ploeg, sinds kort onder leiding van coach Gennaro Gattuso, kwam in de 19e minuut op voorsprong door een treffer van Chancel Mbemba. Nog geen minuut later maakte Jordan Veretout er 2-0 van. Vlak na rust deden de Engelsen, met Joël Veltman en Jan Paul van Hecke, iets terug. Pascal Gross zorgde voor de 2-1. Van Hecke kreeg na zo'n 65 minuten de mogelijkheid op de 2-2, maar hij miste de kopkans. Via een strafschop eindigde het duel toch in een gelijkspel.
De eerste wedstrijd van Olympique Marseille tegen Ajax eindigde in de Johan Cruijff ArenA in 3-3. Brighton & Hove Albion verloor het eerste duel met 2-3 van AEK Athene.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
21 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
21 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
23 uur geleden