In groep Ajax spelen Olympique Marseille en Brighton gelijk (2-2)
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille en Brighton & Hove Albion hebben in de groep van Ajax in de Europa League met 2-2 gelijkgespeeld. Brighton keek na de eerste helft tegen een 2-0 achterstand aan, maar maakte een paar minuten voor tijd de gelijkmaker vanuit een strafschop. João Pedro schoot raak vanaf elf meter.
De Franse ploeg, sinds kort onder leiding van coach Gennaro Gattuso, kwam in de 19e minuut op voorsprong door een treffer van Chancel Mbemba. Nog geen minuut later maakte Jordan Veretout er 2-0 van. Vlak na rust deden de Engelsen, met Joël Veltman en Jan Paul van Hecke, iets terug. Pascal Gross zorgde voor de 2-1. Van Hecke kreeg na zo'n 65 minuten de mogelijkheid op de 2-2, maar hij miste de kopkans. Via een strafschop eindigde het duel toch in een gelijkspel.
De eerste wedstrijd van Olympique Marseille tegen Ajax eindigde in de Johan Cruijff ArenA in 3-3. Brighton & Hove Albion verloor het eerste duel met 2-3 van AEK Athene.
Meer uit Voetbal
VILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
24 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.
43 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
4 uur geleden