Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Immers neemt met Van de Velde na 'emotionele achtbaan' afscheid

Immers neemt met Van de Velde na 'emotionele achtbaan' afscheid

PARIJS (ANP) - Beachvolleyballer Matthew Immers neemt na een hectische periode samen met Steven van de Velde afscheid van Parijs. Er was voorafgaand aan de Spelen veel te doen om de deelname van Van de Velde en tijdens het toernooi werd hij continu uitgejoeld en uitgefloten.

"Het was een emotionele achtbaan, zo zie ik het. We zijn bij elkaar gebleven, hebben samen gehuild en gezegd: 'Oké, laten we gewoon van dit moment genieten'. En dat hebben we gedaan", zei Immers tegen de olympische persdienst na de nederlaag in de achtste finales.

"We hebben gevochten en van elk moment genoten, dus daar ben ik echt trots op. Het was het coolste stadion waar ik ooit heb gespeeld. Ik vind het jammer dat we ons beste niveau niet konden laten zien, maar van alles eromheen hebben we genoten. Na afloop zeiden we tegen elkaar: 'Kijk wat we samen hebben neergezet, hoe hard we hebben gevochten ondanks alle aandacht.'"

Verkrachting

De afgelopen week was er veel aandacht voor de wedstrijden van Immers en Van de Velde. Hun eerste wedstrijd werd breed uitgemeten in de internationale media. De rechtbank in Engeland veroordeelde Van de Velde in 2016 tot vier jaar cel voor seks met een 12-jarige. Door de leeftijd van het meisje gold het delict van Van de Velde in Groot-Brittannië als verkrachting, ongeacht of zij ermee had ingestemd of niet.

Immers hoopt ondanks de gebeurtenissen over vier jaar weer met Van de Velde mee te kunnen doen aan de Spelen van Los Angeles. "Het is nu voorbij, maar we zijn nog steeds jong allebei - ik ben 23, hij is 29 - en er ligt nog een mooie toekomst voor ons."

Meer uit Sport

Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

3 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

16 uur geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

17 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

17 uur geleden
Vollering voegt zich in rijtje Nederlandse winnaars in Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.

18 uur geleden
Vollering wint voor het eerst Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.

18 uur geleden
Van der Poel kan leven met plek twee achter 'fenomeen' Pogacar

OUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."

18 uur geleden