Ilona en Mila haalden met eigen actie 150 euro op voor KiKa
SINT PHILIPSLAND - Ilona en Mila sponseren niet alleen de KiKa-actie bij BSO ’t Molentje, zelf hebben zij ook hun handen uit de mouwen gestoken. Ilona en Mila haalden met hun eigen actie 150 euro op voor de stichting.
Ilona van Brandwijk-Quist heeft zich thuis ook ingezet voor een eigen cupcake-actie. “Natuurlijk hebben we ook bij ’t Molentje besteld”, vertelt Ilona. Maar dit was voor Ilona en Mila niet voldoende.
“We hebben echt een hele dag staan bakken! Ik denk dat de oven wel 6 keer heeft aangestaan”, zegt Ilona. “Natuurlijk hebben we eerst al het beslag gemaakt en gebakken. En daarna hebben Mila en ik alle cupcakes versierd. Mila heeft echt overal bij geholpen. Ze heeft de hele dag goed haar best gedaan om er wat moois van te maken en dat is wel gelukt.” Ilona maakte van de bestellingen mooie pakketjes om ze mee te geven aan de ‘klanten’. Èèn speciale bestelling ging Mila zelf afleveren; deze bestelling was voor haar opa.
“De reden waarom we zelf ook hebben meegedaan aan deze actie is omdat we in januari hebben gehoord dat ons achterneefje leukemie heeft. Hij was toen nog geen 1 jaar. Dat kwam toch echt wel binnen.”
Met deze actie hoopt Ilona een deel te kunnen bijdragen aan het onderzoek naar medicijnen tegen leukemie. 150 euro kon er worden overgemaakt door de baktalent van Ilona en Mila.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
17 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
19 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
21 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden