Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

IJsselderby ligt enkele minuten stil vanwege rookbommen

IJsselderby ligt enkele minuten stil vanwege rookbommen

ZWOLLE (ANP) - De IJsselderby tussen PEC Zwolle en Go Ahead Eagles heeft een paar minuten stilgelegen als gevolg van flinke rookontwikkeling in het stadion. Supporters van PEC Zwolle achter het doel van Go Ahead-keeper Andries Noppert staken na bijna een uur spelen rookbommen af. De blauwe rook bleef een tijdje hangen boven het veld.

Scheidsrechter Danny Makkelie legde de wedstrijd even stil. De stadionspeaker riep de toeschouwers op te stoppen met het afsteken van vuurwerk. Kort voor de aftrap had PEC Zwolle zelf op het veld heel wat vuurwerk de lucht in laten gaan toen de spelers het veld op kwamen.

In september werd de derby in Deventer twee keer stilgelegd. Eerst gooiden aanhangers van PEC Zwolle vanuit het uitvak stoeltjes op het veld. Daarna werd ook vuurwerk afgestoken in de Adelaarshorst, iets dat verboden is. Go Ahead Eagles versloeg de streekgenoot toen met 1-0.

Meer uit Sport

LA Lakers verkocht voor recordbedrag van 10 miljard dollar

LOS ANGELES (ANP/AFP) - De Los Angeles Lakers worden verkocht in een recorddeal van 10 miljard dollar (8,7 miljard euro), meldt ESPN woensdag. Daarmee wordt de NBA-ploeg het hoogst gewaardeerde sportteam in de Amerikaanse geschiedenis. De familie Buss draagt haar meerderheidsbelang over aan miljardair Mark Walter, die al mede-eigenaar is.

5 uur geleden
Motorcoureur Veijer maakt rentree in Grote Prijs van Italië

FLORENCE (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is fit genoeg om komend weekend zijn rentree te maken bij de Grote Prijs van Italië. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo, dat op het circuit van Mugello met Veijer en zijn Turkse teamgenoot Deniz Öncü zal starten in de Moto2.

14 uur geleden
Almeida pakt tijd terug met zege in vierde etappe in Zwitserland

PIURO (ANP) - João Almeida heeft de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland op zijn naam geschreven. De Portugees van UAE Team Emirates kwam na 193,2 kilometer na een lange solo als eerste over de streep in Piuro. De Brit Oscar Onley werd op 40 seconden tweede en Ben O'Connor uit Australië werd derde.

15 uur geleden
Topsport blijkt monocultuur: alle sporters lijken op elkaar

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse topsport kent een homogene cultuur. Het maakt niet uit in welke tak van sport, de gemiddelde topsporter is iemand met weinig angst, die tegen een stootje kan en zelf problemen oplost. Dat komt naar voren uit het omvangrijke onderzoek van Verinorm naar de topsportcultuur in Nederland.

19 uur geleden
Judoka Catharina strandt in tweede ronde van WK

BOEDAPEST (ANP) - Judoka Simeon Catharina is in de tweede ronde van de WK uitgeschakeld. Hij moest in de klasse tot 100 kilogram zijn meerdere erkennen in de Rus Matvey Kanikovskiy, die vorig jaar de Europese titel veroverde.

19 uur geleden
Judoka Steenhuis snel uitgeschakeld op WK

BOEDAPEST (ANP) - Voor Guusje Steenhuis zijn de WK in Boedapest op een teleurstelling uitgelopen. De judoka liep in haar eerste wedstrijd tegen Anna Monta Olek in de klasse tot 78 kilogram een blessure op en kon de Duitse vervolgens onvoldoende partij bieden. Steenhuis maakte de wedstrijd wel af, maar greep een aantal keren naar haar pijnlijke schouder. Ze verloor met een waza-ari.

20 uur geleden
Kwart Nederlandse topsporters ervaart ongewenst gedrag

AMSTERDAM (ANP) - Een kwart van de Nederlandse topsporters voelt zich onveilig en maakt nog steeds grensoverschrijdend gedrag mee. "Ze hebben wat meegemaakt wat ernstig of minder ernstig is, maar wel als ongewenst gedrag wordt ervaren", zei onderzoeker Marjan Olfers bij de presentatie van het onderzoek naar de topsportcultuur in Nederland.

21 uur geleden