IJshockeycompetitie NHL rekent op volledig volgend seizoen
EDMONTON (ANP) - De Amerikaanse ijshockeycompetitie NHL denkt in het komende seizoen een volledig programma van 82 wedstrijden en daarna play-offs te kunnen spelen. Bestuurslid Gary Bettman zegt wel dat het nog onduidelijk is wanneer het seizoen kan beginnen.
"Ik reken op een volledig seizoen, 82 wedstrijd en play-offs", zei Bettman na de eerste wedstrijd van de Stanley Cup die Dallas Stars met 4-1 wonnen van Tampa Bay Lightning. "Hoe en wanneer we dat doen zijn zaken waar we nog niet genoeg informatie over hebben. Ons doel is om zo veel mogelijk terug naar normaal te gaan."
De NHL is het huidige door corona vertraagde seizoen aan het afsluiten met de finales achter gesloten deuren in Edmonton in Canada. Het nieuwe seizoen staat gepland om op 1 december te starten, maar dat zou ook later in de maand kunnen worden of zelfs in januari.
Toeschouwers kunnen vooralsnog niet bij de wedstrijden zijn, maar zouden geleidelijk en gefaseerd terug kunnen komen, afhankelijk van de ontwikkeling van de pandemie. "De manier waarop we aan het seizoen beginnen hoeft niet dezelfde te zijn als hoe we het seizoen beëindigen", zei Bettman daarover.
Meer uit Sport
URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
1 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
20 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.
21 uur geledenTANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.
1 dag geledenAMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
1 dag geleden