IJshockeycompetitie NHL rekent op volledig volgend seizoen
EDMONTON (ANP) - De Amerikaanse ijshockeycompetitie NHL denkt in het komende seizoen een volledig programma van 82 wedstrijden en daarna play-offs te kunnen spelen. Bestuurslid Gary Bettman zegt wel dat het nog onduidelijk is wanneer het seizoen kan beginnen.
"Ik reken op een volledig seizoen, 82 wedstrijd en play-offs", zei Bettman na de eerste wedstrijd van de Stanley Cup die Dallas Stars met 4-1 wonnen van Tampa Bay Lightning. "Hoe en wanneer we dat doen zijn zaken waar we nog niet genoeg informatie over hebben. Ons doel is om zo veel mogelijk terug naar normaal te gaan."
De NHL is het huidige door corona vertraagde seizoen aan het afsluiten met de finales achter gesloten deuren in Edmonton in Canada. Het nieuwe seizoen staat gepland om op 1 december te starten, maar dat zou ook later in de maand kunnen worden of zelfs in januari.
Toeschouwers kunnen vooralsnog niet bij de wedstrijden zijn, maar zouden geleidelijk en gefaseerd terug kunnen komen, afhankelijk van de ontwikkeling van de pandemie. "De manier waarop we aan het seizoen beginnen hoeft niet dezelfde te zijn als hoe we het seizoen beëindigen", zei Bettman daarover.
Meer uit Sport
RABAT (ANP) - Marokkaans international Achraf Hakimi noemt zijn doelman Yassine Bounou 'de beste keeper van de wereld' als het om penalty's gaat. Dat zei de verdediger van Marokko na afloop van de gewonnen strafschoppenserie tegen Nigeria tegen Ziggo Sport. Marokko won de reeks met 4-2 en gaat naar de finale van de Afrika Cup. Daarin treft Marokko zondag Senegal.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Ajax kansloos gelaten in de achtste finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar schaarde zich met een zege van 6-0 voor eigen publiek bij de laatste acht van het toernooi.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Amateurtennisser Jordan Smith heeft in het nieuwe showformat One Point Slam afgerekend met onder anderen Jannik Sinner en 1 miljoen Australische dollar (570.000 euro) gewonnen. Bij het toernooi in Melbourne, in aanloop naar de Australian Open, besliste één punt wie de partij won en zich daarmee plaatste voor de volgende ronde. De Australiër Smith klopte in de finale de Taiwanese Joanna Garland, de nummer 117 van de wereld bij de vrouwen.
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR/BELGA) - Ongeveer een derde van de tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028 moet onder de 100 dollar (86 euro) gaan kosten. Minstens 1 miljoen kaarten komen zelfs voor 24 euro beschikbaar, heeft Casey Wasserman, voorzitter van het organisatiecomité, beloofd.
18 uur geledenBAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.
1 dag geledenSILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.
1 dag geleden