Iedereen is welkom bij Pearle Hoogerheide
ADVERTORIAL - De vestiging van Pearle in Hoogerheide is alweer bijna drie jaar open. Eigenaren Randy en Nellie Cornelissen runnen de zaak en blikken met gemengde gevoelens terug. “De afgelopen jaren waren spannend en uitdagend. Vooral in het begin van het ondernemerschap was het spannend omdat je dan niet weet hoe dingen gaan lopen. Uitdagend vooral tijdens de coronacrisis, temeer omdat je ook niet weet wat de impact is op je winkel. Gelukkig hebben we veel mensen mogen verwelkomen en kunnen voorzien van de juiste oogzorg en hulpmiddelen”, vertelt Randy.
Klanten komen uit de gemeente Woensdrecht, maar ook uit Zeeland, Bergen op Zoom en zelfs uit België. “Je merkt dat mensen graag naar Hoogerheide komen. Alles wat je nodig hebt is hier in het dorp en er zijn genoeg gratis parkeerplekken voor de deur. Alle winkeliers zijn vriendelijk ingesteld en zijn er voor hun klanten. Iedereen is welkom! Mensen komen naar ons vanwege naamsbekendheid, maar ook door de reputatie van onze winkel. Deskundigheid speelt natuurlijk ook een grote rol. Wij houden ons bezig met optometrische onderzoeken en zijn we één van de weinigen in Nederland die kappenbrillen kunnen maken. Dat is een speciale beschermbril tegen extreem droge ogen.”
Betaalbare kwaliteit
Waarom kiezen mensen voor een bril van Pearle? Volgens de ondernemer trekt de betaalbare kwaliteit van het merk Pearle veel mensen aan. “Dat voordeel noemen klanten zelf ook regelmatig. Wij hebben dezelfde diploma’s als de zelfstandige opticiens en kopen in bij dezelfde A-merk glasleveranciers, echter tegen betaalbare prijzen. Verder geven wij gewenningsgarantie en streven we naar de hoogste klanttevredenheid en beste klantbeleving.” Randy vertelt verder: “Geen enkel oog is hetzelfde, dus dat vergt voor iedereen een andere persoonlijke aanpak. Wij hebben ons gespecialiseerd in oogmeetkundige onderzoeken en houden ons niet alleen bezig met de sterkte van het oog, maar ook de binnenkant. Het voordeel is dat we een breed scala van oogzorg kunnen bieden en vrijwel iedere oogklacht in kaart kunnen brengen. We hebben een team van vijf en willen allemaal dezelfde Pearle-taal spreken. Dat uit zich in de maximale klantgerichtheid en service die we bieden.”
Meet je ogen eens op
Randy zegt dat het voor veel mensen goed kan zijn om de ogen eens op te meten. “De symptomen van slecht zicht zijn heel divers. Het kan zijn dat scherpte minder wordt in de auto of tijdens het TV-kijken of juist met kleine lettertjes. Frontale hoofdpijn in combinatie met vermoeidheid aan de ogen kan ook een indicatie zijn om in ieder geval eens de ogen te laten meten.” Hij ziet een groei in de vraag naar beeldschermbrillen. “Door veel thuiswerk vanuit de coronatijd zien we een enorme toename van beeldschermbrillen met bijbehorende blauwfilter. Ook is de vraag naar contactlenzen toegenomen en dan met name multifocaal en nachtlenzen.”
Hij en Nellie zien de rest van het jaar positief tegemoet. “We gaan verder met vertrouwen, dezelfde brok energie en enthousiasme. We zijn voor derde keer op rij aan het groeien en dat doet ongelooflijk goed!” Ook voor de komende jaren zijn de vooruitzichten mooi. “We willen onze optometrie-ruimte uitbouwen om nog meer specialistische oogzorg te kunnen geven. Ook willen we nog meer kunnen betekenen op individuele correctiemiddelen zoals kappenbrillen, duikbrillen op sterkte en schietbrillen.”
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
8 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
13 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
16 uur geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
1 dag geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
1 dag geledenTHOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
2 dagen geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
2 dagen geleden