Icardi redt PSG nadat Messi tot zijn onvrede is gewisseld
PARIJS (ANP) - Mauro Icardi heeft Paris Saint-Germain voor gezichtsverlies behoed in het thuisduel met Olympique Lyon. De invaller tekende in blessuretijd voor het winnende doelpunt (2-1).
PSG startte met een gevreesde aanval, bestaande uit Lionel Messi, Kylian Mbappé, Neymar en Ángel Di María. Maar het was het Lyon van trainer Peter Bosz dat in de 54e minuut met een doelpunt van Lucas Paquetá de leiding nam. Neymar maakte in de 65e minuut gelijk, met een makkelijk gegeven strafschop die hij zelf had veroorzaakt.
Trainer Mauricio Pochettino besloot bij die gelijke stand (1-1) Messi naar de kant te halen. De van Barcelona overgekomen Argentijn was niet blij met zijn wissel in de 76e minuut. Hij negeerde een uitgestoken hand van Pochettino en riep wat tegen zijn coach.
Messi was voor rust gevaarlijk met een schot op de kruising. Verdediger Jason Denayer van Lyon kon een inzet van Messi nog net uit het doel werken. Georginio Wijnaldum mocht in de slotfase bij PSG invallen, net als Icardi die op aangeven van Mbappé scoorde,
PSG, dat woensdag gelijkspeelde tegen Club Brugge in de Champions League (1-1), is na 6 competitiewedstrijden nog zonder puntenverlies.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
21 minuten geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
22 minuten geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
1 uur geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
22 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
23 uur geleden