Icardi redt PSG nadat Messi tot zijn onvrede is gewisseld
PARIJS (ANP) - Mauro Icardi heeft Paris Saint-Germain voor gezichtsverlies behoed in het thuisduel met Olympique Lyon. De invaller tekende in blessuretijd voor het winnende doelpunt (2-1).
PSG startte met een gevreesde aanval, bestaande uit Lionel Messi, Kylian Mbappé, Neymar en Ángel Di María. Maar het was het Lyon van trainer Peter Bosz dat in de 54e minuut met een doelpunt van Lucas Paquetá de leiding nam. Neymar maakte in de 65e minuut gelijk, met een makkelijk gegeven strafschop die hij zelf had veroorzaakt.
Trainer Mauricio Pochettino besloot bij die gelijke stand (1-1) Messi naar de kant te halen. De van Barcelona overgekomen Argentijn was niet blij met zijn wissel in de 76e minuut. Hij negeerde een uitgestoken hand van Pochettino en riep wat tegen zijn coach.
Messi was voor rust gevaarlijk met een schot op de kruising. Verdediger Jason Denayer van Lyon kon een inzet van Messi nog net uit het doel werken. Georginio Wijnaldum mocht in de slotfase bij PSG invallen, net als Icardi die op aangeven van Mbappé scoorde,
PSG, dat woensdag gelijkspeelde tegen Club Brugge in de Champions League (1-1), is na 6 competitiewedstrijden nog zonder puntenverlies.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
10 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
15 uur geleden