Icardi redt PSG nadat Messi tot zijn onvrede is gewisseld
PARIJS (ANP) - Mauro Icardi heeft Paris Saint-Germain voor gezichtsverlies behoed in het thuisduel met Olympique Lyon. De invaller tekende in blessuretijd voor het winnende doelpunt (2-1).
PSG startte met een gevreesde aanval, bestaande uit Lionel Messi, Kylian Mbappé, Neymar en Ángel Di María. Maar het was het Lyon van trainer Peter Bosz dat in de 54e minuut met een doelpunt van Lucas Paquetá de leiding nam. Neymar maakte in de 65e minuut gelijk, met een makkelijk gegeven strafschop die hij zelf had veroorzaakt.
Trainer Mauricio Pochettino besloot bij die gelijke stand (1-1) Messi naar de kant te halen. De van Barcelona overgekomen Argentijn was niet blij met zijn wissel in de 76e minuut. Hij negeerde een uitgestoken hand van Pochettino en riep wat tegen zijn coach.
Messi was voor rust gevaarlijk met een schot op de kruising. Verdediger Jason Denayer van Lyon kon een inzet van Messi nog net uit het doel werken. Georginio Wijnaldum mocht in de slotfase bij PSG invallen, net als Icardi die op aangeven van Mbappé scoorde,
PSG, dat woensdag gelijkspeelde tegen Club Brugge in de Champions League (1-1), is na 6 competitiewedstrijden nog zonder puntenverlies.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
13 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
17 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
20 uur geleden