Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Icardi redt PSG nadat Messi tot zijn onvrede is gewisseld

Icardi redt PSG nadat Messi tot zijn onvrede is gewisseld

PARIJS (ANP) - Mauro Icardi heeft Paris Saint-Germain voor gezichtsverlies behoed in het thuisduel met Olympique Lyon. De invaller tekende in blessuretijd voor het winnende doelpunt (2-1).

PSG startte met een gevreesde aanval, bestaande uit Lionel Messi, Kylian Mbappé, Neymar en Ángel Di María. Maar het was het Lyon van trainer Peter Bosz dat in de 54e minuut met een doelpunt van Lucas Paquetá de leiding nam. Neymar maakte in de 65e minuut gelijk, met een makkelijk gegeven strafschop die hij zelf had veroorzaakt.

Trainer Mauricio Pochettino besloot bij die gelijke stand (1-1) Messi naar de kant te halen. De van Barcelona overgekomen Argentijn was niet blij met zijn wissel in de 76e minuut. Hij negeerde een uitgestoken hand van Pochettino en riep wat tegen zijn coach.

Messi was voor rust gevaarlijk met een schot op de kruising. Verdediger Jason Denayer van Lyon kon een inzet van Messi nog net uit het doel werken. Georginio Wijnaldum mocht in de slotfase bij PSG invallen, net als Icardi die op aangeven van Mbappé scoorde,

PSG, dat woensdag gelijkspeelde tegen Club Brugge in de Champions League (1-1), is na 6 competitiewedstrijden nog zonder puntenverlies.

Meer uit Voetbal

Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd zal op een andere dag worden uitgespeeld.

52 minuten geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

56 minuten geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

57 minuten geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

59 minuten geleden
Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

2 uur geleden
Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

2 uur geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

3 uur geleden