Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ibrahimovic (40) maakt 400e competitietreffer bij zege Milan

Ibrahimovic (40) maakt 400e competitietreffer bij zege Milan

ROME (ANP) - Het openingsdoelpunt van Zlatan Ibrahimovic (40) namens AC Milan tegen AS Roma was de 400e treffer voor de Zweed in alle competities waarin hij uitkwam. De reeks startte met een doelpunt voor Malmö FF op 30 oktober 1999. Ibrahimovic was 18 jaar en verhuisde twee jaar later naar Ajax.

In zijn vaderland kwam hij in drie seizoenen, één op het hoogste niveau, tot 16 doelpunten. Voor Ajax maakte hij er in de jaren erna 35 in de Eredivisie.

Veruit de meeste doelpunten maakte Ibrahimovic in de Italiaanse Serie A: 150 namens Juventus, Internazionale en AC Milan. 113 treffers vielen in zijn tijd bij Paris Saint-Germain in de Franse Ligue 1. Zijn andere doelpunten maakte Ibrahimovic in de Amerikaanse Major League Soccer (53 voor LA Galaxy), in de Engelse Premier League (17 voor Manchester United) en in de Spaanse La Liga, waarin hij namens FC Barcelona 16 keer scoorde.

Milan won in Rome met 2-1.

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

12 minuten geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

59 minuten geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

1 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

2 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

3 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

3 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

4 uur geleden