Hummels snapt niets van rode kaart en is boos op Ajacied Antony
DORTMUND (ANP) - Mats Hummels had na afloop van de nederlaag van Borussia Dortmund tegen Ajax (1-3) geen goed woord over voor Antony. Dat kwam niet omdat de Braziliaan alle drie de treffers van zijn ploeg voorbereidde. Hij vond vooral dat de international hem een rode kaart had aangesmeerd.
Hummels zette na 29 minuten een wilde tackle in op Antony, die zich vervolgens lang over het veld liet rollen. Tot zijn grote verbazing zag hij de Engelse scheidsrechter Michael Oliver een rode kaart trekken. Volgens Hummels snapte Antony zelf ook niets van die rode kaart. "Hij vertelde me zelfs dat het geen rood was", zei de 32-jarige verdediger die baalde dat de Braziliaan theatraal naar de grond ging. "Hij is een fantastische speler, hopelijk leert hij ook nog hoe hij een goede sportman wordt."
Hummels snapt ook niet waarom de videoscheidsrechter niet heeft ingrepen. "Hoe kan hij het nog steeds een rode kaart vinden als hij de beelden ziet", zei hij. "De scheidsrechter heeft deze wedstrijd heel erg beïnvloed. Hoe kan een arbiter die op dit niveau mag fluiten zo beslissen?"
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
10 uur geleden