
Hulpverleners loeien en klappen voor hulpverleners van Adrz
GOES - Medewerkers van de politie, brandweer, ambulancemedewerkers van het Witte Kruis, de Koninklijke Marechaussee, de handhaving, verkeerspolitie en van de mobiele eenheid hebben donderdag voor het ziekenhuis in Goes met sirenes en applaus hun waardering geuit voor het Zeeuwse zorgpersoneel.
“We willen ze een hart onder de riem steken in deze bizarre tijd”, zei politieman Richard de Boer.
Het idee voor de actie ontstond toen een aantal handhavers bij een incident met elkaar in gesprek raakte over de coronacrisis. “We besloten toen al snel om de handen ineen te slaan en samen een solidariteitsactie op poten te zetten. Als ik het over mijn collega’s heb, heb ik het namelijk niet alleen over politieagenten, maar ook over hulpverleners in het algemeen. Wat zij hier momenteel binnen doen,” wees Den Bruin naar het ziekenhuis, “is geweldig. Dat willen we laten weten.”
Parkeerterrein
Donderdagmiddag rond half één reed een colonne hulpverleningsvoertuigen, met de sirenes aan, het parkeerterrein van Adrz op waarna de hulpverleners uitstapten en applaudisseerden voor de artsen, verpleegkundigen en ander personeel van het ziekenhuis.
Boodschap
Burgemeester Margo Mulder van de gemeente Goes sprak de zorgverleners ook toe. Ook zij sprak haar waardering uit voor het werk dat zij leveren. “Achter deze hulpverleners die hier staan, staan nog veel meer mensen. Zij hebben een boodschap: ‘Dank je wel en houd vol’.”
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - Jongeren van 13 tot en met 23 jaar kunnen elke dinsdagavond terecht in het nieuwe jongerencentrum in Kapelle. Het jongerencentrum wordt aanstaande dinsdag geopend en komt in de kantine van voetbalvereniging Kapelle.
3 uur geledenKAPELLE - Op zaterdag 17 mei organiseert Stichting het Gehandicapte Kind voor de vierde keer de Mega Wandel Marathon. Het wandelfeest vindt plaats in en rondom Arnhem waarbij deelnemers uit het hele land meelopen. Zo worden ook Zeeuwen opgeroepen om mee te wandelen voor kinderen met een handicap.
1 dag geledenHANSWEERT - Tijdens de Nationale Herdenking op zondag 4 mei 2025 herdenken we allen - burgers en militairen - die in het Koninkrijk der Nederlanden of waar ook ter wereld zijn omgekomen sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesmissies.
1 dag geledenWEMELDINGE - Het lijkt een wereld van verschil: een gezellig kaartavondje in een dorpssportzaal en het bruisende pokercircuit van Las Vegas. Toch begint het voor sommige spelers precies daar - in Wemeldinge - waar op 11 mei opnieuw een voorronde wordt gehouden van het Open Nederlands Kampioenschap Poker (ONK Poker).
1 dag geledenKRUININGEN - Op woensdag 21 mei vindt in Kruiningen een speelgoedruil plaats. Tussen 13.00 en 16.00 uur kunnen bezoekers in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat 3 speelgoed inleveren en ruilen.
2 dagen geledenREIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal wil peilen hoeveel belangstelling er is voor de documentaire: 'In dienst van de vrede'. Deze film is speciaal gemaakt voor veteranen, hun families en andere geïnteresseerden.
2 dagen geledenGOES - Een kleine moeite met grote gevolgen: dat blijkt uit de actie "Band op Spanning Reimerswaal", die afgelopen januari door de gemeente werd georganiseerd. Op twee zaterdagen konden inwoners gratis hun autobanden laten controleren en oppompen. Het doel? Meer bewustwording over het belang van de juiste bandenspanning - voor zowel het milieu als de portemonnee.
2 dagen geleden