Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hulpsint schaft pakjes vooral online aan

Hulpsint schaft pakjes vooral online aan

AMSTERDAM (ANP) - Steeds meer hulpsinten winkelen digitaal. Bijna vier op de tien pakjes voor sinterklaas (38 procent) worden online aangeschaft, heeft het ING Economisch Bureau berekend. Gemiddeld wordt voor 77 euro euro aan cadeautjes gekocht, online en in de winkel.

Een op de vier (26 procent) Nederlanders houdt de uitgaven voor het heerlijk avondje beperkt tot 20 euro. Maar drie op de tien geven juist meer dan 100 euro uit.

"Vooral dertigers en veertigers vieren relatief vaak sinterklaas met cadeaus. Zij zijn in de levensfase dat ze jonge kinderen hebben. Twintigers en vijftigers vieren juist vaker kerst", aldus ING. Sinterklaas lijkt wel iets in te boeten aan populariteit: Bij ruim een kwart van de huishoudens komt alleen de kerstman met cadeaus langs.

Meer uit Financieel

Bessent: Amerikaanse volk is vertrouwen in Fed kwijtgeraakt

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse volk heeft het vertrouwen in de centralebankenkoepel Federal Reserve verloren omdat de Fed de inflatie uit de hand heeft laten lopen en het inkomen van huishoudens heeft beschadigd door de rente niet sterker te verlagen. Dat heeft minister van Financiën Scott Bessent gezegd tegen de vaste commissie financiën van het Huis van Afgevaardigden in het Congres.

6 minuten geleden
Groot banenverlies bij krant The Washington Post

WASHINGTON (ANP/RTR) - De bekende Amerikaanse krant The Washington Post gaat flink snijden in haar personeelsbestand om zo de verliezen tegen te gaan. Daardoor komen de banen van ruim driehonderd van de ongeveer achthonderd journalisten bij de krant te vervallen, aldus hoofdredacteur Matt Murray, die woensdag het personeel informeerde over het banenverlies.

1 uur geleden
Zenuwachtige beursdag eindigt in klein verlies, TomTom onderuit

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is woensdag na een zenuwachtige handelssessie opnieuw lager geëindigd, na de zware verliezen de voorgaande dag. De informatieleveranciers Wolters Kluwer en RELX, die dinsdag hard omlaaggingen, lieten geen enkel herstel zien.

1 uur geleden
China: EU discrimineert met onderzoek windmolenbedrijf Goldwind

BEIJING (ANP/RTR) - De Europese Unie heeft "discriminerende" maatregelen genomen door een diepgaand onderzoek te beginnen naar het Chinese windmolenbedrijf Goldwind over mogelijke staatssteun voor de onderneming. Dat zei het Chinese ministerie van Buitenlandse Zaken woensdag in een reactie op het besluit dat dinsdag door Brussel werd aangekondigd.

2 uur geleden
EU-parlement gaat weer door met stemming over handelsdeal met VS

BRUSSEL (ANP) - De handelscommissie van het Europees Parlement gaat weer verder met de handelsdeal tussen de VS en de EU, meldt Europarlementariër en rapporteur namens de handelscommissie Bernd Lange. Enkele weken eerder was de stemming hierover op pauze gezet vanwege de dreigingen van de VS richting Groenland.

3 uur geleden
Chipbedrijf AMD lager in New York na tegenvallende verwachtingen

NEW YORK (ANP) - Advanced Micro Devices (AMD) ging woensdag flink omlaag op de aandelenbeurzen in New York. Het chipbedrijf kwam met beter dan verwachte kwartaalresultaten, maar de vooruitzichten voor de omzet in het huidige kwartaal vielen lager uit dan waarop sommige analisten rekenden.

3 uur geleden
Duitse verkoop BYD vertienvoudigd, laat Tesla ver achter zich

BERLIJN (ANP/BLOOMBERG) - De verkoop van de Chinese elektrische autofabrikant BYD is in Duitsland vorige maand meer dan vertienvoudigd tot 2629 stuks. Dat is ruim het dubbele vergeleken met de verkopen van het Amerikaanse Tesla, werd woensdag bekend.

3 uur geleden