Hulpdiensten rukken uit voor zwemmers in de problemen, blijkt groep ervaren zeezwemmers
VLISSINGEN - De hulpdiensten zijn zondagochtend uitgerukt nadat was gemeld dat in de buurt van de Vlissingse Boulevard mogelijk zwemmers in de problemen waren gekomen. Het bleek echter te gaan om een groep ervaren zeezwemmers die wekelijks traint in de Westerschelde.
Rond 10.50 uur kwam er een melding binnen van mogelijke drenkelingen in de Sardijngeul, nabij het Nollehoofd. Rijkswaterstaat, de KNRM en de politie werden ter plekke gestuurd. Agenten namen vanaf de wal polshoogte, de KNRM en Rijkswaterstaat voeren naar het Badstrand.
Nadat diverse personen waren aangesproken bleek dat er sprake was van een groep ervaren zeezwemmers die wekelijks traint in de Westerschelde. De zwemmers hadden ook boeitjes bij zich. Er was niemand in de problemen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Na de voorbereidingen voor een vernieuwde Walstraat noord in Vlissingen wordt er nu zo'n vier weken gesloopt. Dan volgt het werk aan kabels en leidingen en kan de opbouw van het nieuwe winkel- en verblijfsgebied volgend voorjaar beginnen.
5 uur geledenVLISSINGEN - Maurits Schoenmaker tekent speciaal voor de Vlissingse Bode mooie plekjes in Vlissingen. Deze keer is de Zeevaartschool aan de boulevard zijn onderwerp.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een man is zaterdagochtend in de Koopmanshaven te water geraakt. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om hem uit het water te halen en eerste hulp te verlenen. Volgens de politie was de man vermoedelijk onder invloed.
2 dagen geledenVLISSINGEN - In de Kasteelstraat is vrijdagavond brand ontstaan onder de motorkap van een Ford. Dankzij snel ingrijpen van de brandweer bleef de schade beperkt, al liep de auto wel aanzienlijke hitteschade op.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De stichting Van Woelderenpark heeft ontdekt dat een monumentale boom met vleermuiskast op het punt staat gerooid te worden in het Vlissingse stadspark. 'Het betreft een gezonde iep van circa 55 jaar oud die op een belangrijke vleermuisvliegroute staat', aldus Jean-Marie van Isacker, voorzitter het stichtingsbestuur. Hij pleit er bij de gemeente voor de boom in het Nollebos te sparen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie vraagt getuigen van de autobrand in de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 oktober in de Hercules Segherslaan in Vlissingen zich te melden.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De automobilist die donderdagmiddag betrokken was bij een ernstig ongeluk in Vlissingen is door de politie aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed van drugs.
3 dagen geleden