
Hulp van het college van Gedeputeerde Staten voor Omnis Kindcentrum de Meidoorn tijdens NLdoet
NISSE - Het team van Omnis Kindcentrum de Meidoorn in Nisse nam op 12 maart tijdens NLdoet samen met ouders en kinderen het plein onder handen. Dit jaar kreeg de Meidoorn ook hulp van het college van Gedeputeerde Staten.
Samen de schouders eronder
Op zaterdag 12 maart zetten het team van Omnis Kindcentrum de Meidoorn, de ouders, leerlingen en andere vrijwilligers zich in om het plein rondom het kindcentrum weer helemaal in orde te maken. De Meidoorn maakt als groen kindcentrum veel gebruik van het plein als speel- en leeromgeving met onder andere een buitenlokaal en een moestuin. Om hier optimaal gebruik van te kunnen maken, wordt dit plein jaarlijks tijdens NLdoet opgeruimd en opgeknapt door het team, ouders en vrijwilligers.
Dit jaar kwam het college van Gedeputeerde Staten provincie Zeeland meehelpen. Zij hadden zich ook als vrijwilliger aangemeld en hielpen mee met het opruimen van het plein van het kindcentrum.
Het plein rondom het kindcentrum ligt er weer tiptop bij na een geslaagde dag!
Meer uit Beveland
GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten. In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen.
2 uur geledenSINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.
6 uur geledenGOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.
9 uur geledenKORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.
10 uur geleden's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
1 dag geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
1 dag geleden