HSV-speler biedt excuses aan voor opstootje met toeschouwer
DRESDEN (ANP) - De Duitse profvoetballer Toni Leistner van Hamburger SV heeft zijn excuses aangeboden voor zijn drieste gedrag na afloop van de verloren bekerwedstrijd tegen zijn vroegere club Dynamo Dresden (1-4). De 30-jarige verdediger liet zich tijdens een tv-interview op het veld provoceren door een fan van de thuisploeg. Hij brak het gesprek af en klom de tribune op om verhaal te halen bij de bezoeker. Leistner duwde de supporter van Dynamo tegen de grond waarna hij zelf ook in het gedrang kwam. De boze speler besloot daarop snel weer terug te keren naar het veld.
"Ik laat mijn familie niet beledigen", reageerde Leistner in het tweede deel van het interview. Na nieuwe verwensingen vanaf de tribune stopte hij met het vraaggesprek en dook hij de catacomben in. Naderhand volgde via social media een uitgebreide spijtbetuiging.
"Zoiets mag nooit gebeuren", liet hij weten. "Ik ben een huisvader en ik moet het goede voorbeeld geven. Ik verontschuldig mij in alle opzichten voor mijn gedrag. Het zal nooit meer gebeuren, welke beledigingen er ook naar mijn hoofd worden geslingerd."
Meer uit Voetbal
SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
32 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
3 uur geleden