Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

HSV-speler biedt excuses aan voor opstootje met toeschouwer

HSV-speler biedt excuses aan voor opstootje met toeschouwer

DRESDEN (ANP) - De Duitse profvoetballer Toni Leistner van Hamburger SV heeft zijn excuses aangeboden voor zijn drieste gedrag na afloop van de verloren bekerwedstrijd tegen zijn vroegere club Dynamo Dresden (1-4). De 30-jarige verdediger liet zich tijdens een tv-interview op het veld provoceren door een fan van de thuisploeg. Hij brak het gesprek af en klom de tribune op om verhaal te halen bij de bezoeker. Leistner duwde de supporter van Dynamo tegen de grond waarna hij zelf ook in het gedrang kwam. De boze speler besloot daarop snel weer terug te keren naar het veld.

"Ik laat mijn familie niet beledigen", reageerde Leistner in het tweede deel van het interview. Na nieuwe verwensingen vanaf de tribune stopte hij met het vraaggesprek en dook hij de catacomben in. Naderhand volgde via social media een uitgebreide spijtbetuiging.

"Zoiets mag nooit gebeuren", liet hij weten. "Ik ben een huisvader en ik moet het goede voorbeeld geven. Ik verontschuldig mij in alle opzichten voor mijn gedrag. Het zal nooit meer gebeuren, welke beledigingen er ook naar mijn hoofd worden geslingerd."

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

5 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

5 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

6 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

7 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

7 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

9 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

9 uur geleden