Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Hospice Ter Reede houdt open middag

Hospice Ter Reede houdt open middag

VLISSINGEN - Hospice Ter Reede in Vlissingen organiseert op donderdag 19 januari van 14 - 17 uur een open middag. De open middag biedt de gelegenheid binnen rond te kijken, de sfeer te proeven en te horen over het dagelijkse leven in het hospice.

Veel mensen willen in de laatste levensfase het liefst thuis sterven. Maar als het zover is, wordt toch vaak voor de veiligheid, comfort en goede zorg van een hospice gekozen. Een omgeving waar warmte en aandacht is voor gasten en hun naasten. Een jaar geleden heeft WVO Zorg een heel nieuw hospice geopend waar plaats is voor zeven gasten. Zowel gasten als bezoekers kunnen gebruik maken van alle faciliteiten van Ter Reede. Hospice Ter Reede is een van de hospices in Nederland met het Prezo-keurmerk (PREstaties in de Zorg). Vooraf aanmelden voor de open middag is niet nodig. Bezoekers kunnen bij de open middag de ingang Vredehoflaan 370 of Koudekerkseweg 81 nemen. 

Vrijwilligers
Hospice Ter Reede kan niet zonder de zorg en betrokkenheid van vele vrijwilligers. Nieuwe vrijwilligers zijn dan ook welkom. Iedereen die interesse heeft om als vrijwilliger op het hospice aan de slag te gaan, is welkom op de open middag.

Meer uit Vlissingen

UPDATE: Vlissingse en Dordtenaar opgepakt met harddrugs in hotel boulevard

VLISSINGEN - Een 46-jarige vrouw uit Vlissingen en een man (48) uit Dordrecht zijn woensdagavond opgepakt bij de inval in een hotel aan de boulevard in Vlissingen. Het duo had harddrugs in haar bezit.

7 uur geleden
Arrestatieteam houdt twee personen aan in hotel boulevard

VLISSINGEN - Leden van de Dienst Speciale Interventies hebben woensdagavond twee personen aangehouden in een hotel op de boulevard in Vlissingen.

15 uur geleden
Leerlingen Frans Naereboutschool ontbijten met burgemeester voor gezonde start van de dag

VLISSINGEN - De groepen 3, 4, 5 en 6 van de Frans Naereboutschool in Vlissingen hebben vrijdag ontbeten met burgemeester Bas van den Tillaar. Hiervoor brachten de kinderen een bezoek aan het stadhuis in Vlissingen.

1 dag geleden
Klimaatklok luidt zaterdag in Sint Jacobskerk in Vlissingen: ‘Het is vijf voor twaalf’

VLISSINGEN - Op zaterdag 18 oktober worden overal in Nederland om 11.55 uur klokken geluid. 'Wij willen de klokken van de Sint Jacobskerk op die tijd laten horen', laat de organisatie in Vlissingen weten. Dit zijn de Jonge Klimaatbeweging (JKB), samen met Grootouders voor het Klimaat en Groene Kerken. 

1 dag geleden
Buurtatelier Buurtbrouwsels krijgt predicaat ‘Gezonde Buurtlocatie’ toegekend

VLISSINGEN - Op donderdag 30 oktober wordt in Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen een bijzonder moment gevierd: de feestelijke overhandiging van het topprestatiebord, als afsluiting van een inspirerende themamaand rond gezond eten en bewegen. Iedereen is van harte welkom tussen 14.30 uur en 15.30 uur in Archipelschool De Omnibus, waarin het buurtatelier gevestigd is.

1 dag geleden
Slachtoffer dodelijk ongeval Koudekerkseweg is 78-jarige Vlissingse

VLISSINGEN - De fietsster die dinsdagmiddag om het leven is gekomen bij het verkeersongeval op de Koudekerkseweg in Vlissingen is een 78-jarige vrouw uit deze plaats. Zij kwam met haar fiets in botsing met een lijnbus.

1 dag geleden
Herfstvakantietip: middag vol met lego-bouwplezier in Vlissingen

VLISSINGEN - In de schoolvakanties zijn er in de bibliotheek in Vlissingen bouwmiddagen voor fans van lego. In deze herfstvakantie is iedereen vrijdag (17 oktober) van 14.00 tot 16.00 uur welkom om mee te bouwen. 

2 dagen geleden