
‘Hopelijk nog een keer samen tijdens de diplomauitreiking’
BIEZELINGE - Dat ze geslaagd is voor de havo, kan Mirre Landegent uit Biezelinge al wel bevatten, maar niet dat ze straks nooit meer op haar middelbare school rondloopt. “Ik zal iedereen best missen”, vertelt de geslaagde van het Ostrea Lyceum in Goes.Mirre hoopt al haar klasgenoten nog eens bij elkaar te zien tijdens de diplomauitreiking op 19 juli. “Als het mag, houdt de school die in de gymzaal voor ons allemaal samen, dus ik hoop dat dat lukt.”Ze ging de eindexamens in met een 5,3 voor scheikunde. “Daarvoor heb ik een acht gehaald op het centraal! Ik weet eigenlijk niet hoe ik dat gedaan heb, haha.”Juf
Na een welverdiende vakantie ziet ze uit naar een nieuwe start. “Ik ga naar de pabo op de HZ in Vlissingen. Ik wil graag juf worden. Dat dacht ik al toen ik zelf nog op de basisschool zat. Een juf zei ook tegen mij dat dat wel iets voor me zou zijn. Dat weet ik nog. In de hogere klassen vond ik het bijvoorbeeld leuk om voor te lezen voor de kleinere kinderen. Ik vind kinderen altijd al leuk. Aan docent Engels worden, heb ik ook gedacht, maar op de basisschool zijn kinderen enthousiast en nieuwsgierig, willen graag leren. Dat spreekt me aan in basisschooljuf.” Mirre vindt het ook leuk dat ze op haar nieuwe school meteen twee dagen per week gaat stage lopen op een basisschool. “Kan ik meteen praktijkervaring opdoen.”
Meer uit Reimerswaal
YERSEKE - Vanaf maandag 12 mei 2025 kunnen wandelaars in Yerseke weer meedoen aan de jaarlijkse avondvierdaagse. Deelnemers kunnen kiezen tussen routes van 5 of 10 kilometer. Startlocatie is het schoolplein van CBS Het Kompas aan het Moerplein 2.
1 uur geledenKAPELLE - Op donderdag 15 mei vindt op het Franse militaire ereveld in Kapelle de jaarlijkse Franse Herdenking plaats. Daarbij wordt stilgestaan bij de Franse militairen die tussen 1940 en 1945 hun leven gaven voor de vrijheid van Nederland.
7 uur geledenKAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.
1 dag geledenKRABBENDIJKE - Woensdagavond is de traumahelikopter geland in Krabbendijke in verband met een medische noodsituatie met een jong persoon in de Wilhelminastraat.
1 dag geledenHANSWEERT - Op zaterdag 10 mei organiseert de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) reddingbootdag. Jong en oud zijn van 10.00-16.00 uur welkom om kennis te maken met het reddingwerk op zee en het materieel van KNRM-reddingstation Hansweert.
2 dagen geledenKAPELLE/KRUININGEN - Uit diverse studies blijkt dat een deel van de kinderen in de zomervakantie extra bijleert en een ander deel juist kennis verliest.
2 dagen geledenREIMERSWAAL - Op 3 en 4 mei zijn in de Zeeuwse dorpen de oorlogsslachtoffers herdacht. Wethouder Ad Meeuwsen van de gemeente Reimerswaal nam de toespraak op zich in Yerseke, terwijl waarnemend burgemeester Jan Luteijn van de gemeente Reimerswaal op 4 mei in Rilland sprak. Voor beiden is het een terugkerend, maar steeds betekenisvol moment.
2 dagen geleden