Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Hopelijk nog een keer samen tijdens de diplomauitreiking’

‘Hopelijk nog een keer samen tijdens de diplomauitreiking’

BIEZELINGE - Dat ze geslaagd is voor de havo, kan Mirre Landegent uit Biezelinge al wel bevatten, maar niet dat ze straks nooit meer op haar middelbare school rondloopt. “Ik zal iedereen best missen”, vertelt de geslaagde van het Ostrea Lyceum in Goes.Mirre hoopt al haar klasgenoten nog eens bij elkaar te zien tijdens de diplomauitreiking op 19 juli. “Als het mag, houdt de school die in de gymzaal voor ons allemaal samen, dus ik hoop dat dat lukt.”Ze ging de eindexamens in met een 5,3 voor scheikunde. “Daarvoor heb ik een acht gehaald op het centraal! Ik weet eigenlijk niet hoe ik dat gedaan heb, haha.”Juf

Na een welverdiende vakantie ziet ze uit naar een nieuwe start. “Ik ga naar de pabo op de HZ in Vlissingen. Ik wil graag juf worden. Dat dacht ik al toen ik zelf nog op de basisschool zat. Een juf zei ook tegen mij dat dat wel iets voor me zou zijn. Dat weet ik nog. In de hogere klassen vond ik het bijvoorbeeld leuk om voor te lezen voor de kleinere kinderen. Ik vind kinderen altijd al leuk. Aan docent Engels worden, heb ik ook gedacht, maar op de basisschool zijn kinderen enthousiast en nieuwsgierig, willen graag leren. Dat spreekt me aan in basisschooljuf.” Mirre vindt het ook leuk dat ze op haar nieuwe school meteen twee dagen per week gaat stage lopen op een basisschool. “Kan ik meteen praktijkervaring opdoen.”

Meer uit Reimerswaal

Nova Melodica viert 55-jarig jubileum

KAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer. 

9 uur geleden
Dirk en Jeanette delen hun huis met honderden vogels

Waarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.

12 uur geleden
Inloopavond over buitenruimte IKC Wemeldinge

WEMELDINGE - Op donderdag 13 november organiseert de gemeente Kapelle een inloopavond over de inrichting van de buitenruimte rond het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) in Wemeldinge. Belangstellenden zijn tussen 19.00 en 20.00 uur welkom in Dorpshuis De Wemel. Aanmelden is niet nodig.

15 uur geleden
Nog plek voor ondernemers bij Zeeuwse Broodfondsen

Wemeldinge - Voor zelfstandigen zonder vangnet bij ziekte kan een Broodfonds uitkomst bieden. In Zeeland is nog ruimte voor nieuwe deelnemers. Daarom vindt op maandag 24 november in Gasterij Schoudee in Wemeldinge een informatieavond plaats over deelname aan bestaande en nieuwe Broodfondsen.

1 dag geleden
Aantal zwaarbelaste mantelzorgers in Reimerswaal verdubbeld

Reimerswaal -  Steeds meer inwoners uit gemeente Reimerswaal die zorgen voor een naaste, voelen zich zwaarbelast. Het aantal mantelzorgers dat aangeeft dat de zorg te veel wordt, is in twee jaar tijd verdubbeld. Dat blijkt uit een onderzoek van Independer op basis van cijfers van het CBS, RIVM en de GGD's.

1 dag geleden
Heel Nederland Leest - ook in Wemeldinge

Wemeldinge - November staat in het teken van Heel Nederland Leest, de landelijke campagne die iedereen wil aanmoedigen om hetzelfde boek te lezen en met elkaar in gesprek te gaan. Dit jaar is dat Onder de Paramariboom van schrijver Johannes Fretz.

1 dag geleden
Sinterklaas komt naar Kruiningen

KRUININGEN - Op zaterdag 15 november komt Sinterklaas met zijn Pieten aan in Kruiningen. De aankomst staat gepland rond 14.30 uur bij het gemeentehuis aan het Oude Plein.

2 dagen geleden