Hoofdtrainerschap vastgelegd bij de clubs uit de regio
KRUININGEN/KAPELLE - Alle voetbalverenigingen uit de regio Reimerswaal & Kapelle zijn er uit voor wat betreft ‘het hoofdtrainerschap’ voor het seizoen komende seizoen. De periode voor en na de jaarwisseling veelal nieuws op dit gebied, met nog een half seizoen voor de boeg willen clubs en oefenmeesters zekerheid.
Ondanks de onzekere factor, of er überhaupt mag worden gevoetbald. ‘De voetbal ligt al drie seizoen op de bascule’, de vraag is welke kant deze op zal vallen. Zo dacht men grotendeels dat het seizoen 2021-2022 wel zonder al te veel problemen zou verlopen, dat bleek anders. De KNVB wil dat de competities uitgespeeld worden, er doordeweeks wedstrijden worden ingepland. Maar vele selecties kampen met afwezigen door besmettingen en blessures. Hoe dan ook, alle clubs bereiden zich voor op weer al het komende seizoen en lijken goed door de minder periode heen te zijn gekomen.
Trainers
Hansweertse Boys vond in Vincenzo Frangiamore de opvolger voor Tom Koelen, de oefenmeester toe aan een nieuwe uitdaging na drie seizoenen.
Sc Waarde kwam overeen met Jeroen Bakx voor een derde seizoen, sportclub en oefenmeester verlengden het bestaande contract met een seizoen.
Bij VV Kruiningen zijn ze tevreden over Marvin Paauwe, de resultaten spreken voor zich met dat ook de staf aanblijft als geheel. De hoofdtrainer heeft bijgetekend voor nog 2 seizoenen. Kruiningen zag zaterdag 5 februari Fc De Westhoek’20 punten morsen wat hun de 1e periode, maar gezien de koploper nog geen puntverlies leed zullen de pijlen gericht zijn op het kampioenschap.
VV Rillandia gaat eveneens door met Edwin In de Weij als hooftrainer, bezig aan zijn derde seizoen kwam de Reimerswaalse voetbalvereniging overeen met nog een seizoen.
VV Wemeldinge en John Tahapary hebben eveneens met een seizoen verlengd, de hoofdtrainer eerder werkzaam bij de club geniet ook nu het vertrouwen en andersom.
Bij VV Krabbendijke lag de optie reeds klaar voor André Maas, bezig aan zijn eertse seizoen bij de tricolore uit Reimerswaal. Bij de aanstelling ook gesproken over eventueel een verlenging met nog een seizoen, de hekkensluiter in de 3e klasse B heeft vertrouwen in en krijgt vertouwen van de oefenmeester.
VV Kapelle heeft Shane van Bogaert vastgelgd voor het komende seizoen, een jonge oefenmeester met ambities. Olaf Filius stopt na twee seizoenen als hoofdtrainer, voor hem rest nog de zaak te handhaven in de 3e klasse B en deze periode goed af te sluiten.
VV Yerseke en Alexander van Keulen gaan na vier seizoenen uit elkaar, de stabiele topper in de 2e klasse E heeft in Marco Groeneveld de opvolger vastgelgd.
Programma zaterdag 12 februari
Yerseke-VVGZ
Fc De Westhoek’20-Kruiningen
Smerdiek-Waarde
WIK’57-Rillandia
Brouwershaven-Hansweertse Boys.
Voor Wemeldinge, Krabbendijke en Kapelle geen competitiewedstrijd op het programma.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.
1 week geledenYERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.
1 week geledenHANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers.
1 week geledenKrabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.
1 week geledenYERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.
1 week geledenKAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer.
1 week geledenWaarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.
1 week geleden