Hoofdtrainer De Witte verlengt contract bij Tholense Boys: ‘We zijn erg blij’
THOLEN - Leon de Witte blijft ook volgend seizoen hoofdtrainer van Tholense Boys. De club en De Witte hebben overeenstemming bereikt over een contractverlenging van één jaar. Daarmee begint hij in de zomer van 2024 aan zijn derde seizoen bij de club. Het bestuur spreekt van een 'erg tevreden' spelersgroep met de coach.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
35 minuten geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.
3 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.
6 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
21 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
1 dag geleden