Hoofdsponsor Feyenoord verlengt contract weer met een jaar
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan ook volgend seizoen rekenen op de financiële ondersteuning van EuroParcs. Het Nederlandse bedrijf, dat diverse vakantieparken beheert, heeft het contract als hoofdsponsor opnieuw met een jaar verlengd door de optie in de verbintenis te lichten. Daardoor staat EuroParcs ook in het seizoen 2022-2023 op het shirt van de Rotterdamse club.
Feyenoord nam in 2019 afscheid van energiemaatschappij Qurrent als hoofdsponsor en daar kwam Droomparken voor in de plaats. Dat vakantieparkconcern werd vorig jaar overgenomen door EuroParcs. Droomparken stond afgelopen seizoen in competitiewedstrijden nog op het shirt van Feyenoord, maar daar prijkt sinds dit seizoen de naam van EuroParcs.
"Het is voor Feyenoord natuurlijk financieel enorm belangrijk dat we dit hoofdpartnership weer hebben kunnen verlengen", zegt commercieel directeur Joris van Dijk. Uit het vorige week gepubliceerde jaarverslag bleek dat Feyenoord afgelopen seizoen 17 miljoen euro verlies heeft geleden.
Het is niet bekend hoeveel geld hoofdsponsor EuroParcs jaarlijks overmaakt aan Feyenoord. Afgelopen seizoen haalde de club in totaal 16,4 miljoen euro op uit alle partnerships, bijna 1,5 miljoen meer dan een jaar eerder.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
3 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
12 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
17 uur geleden