Hoofdsponsor Feyenoord verlengt contract weer met een jaar
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan ook volgend seizoen rekenen op de financiële ondersteuning van EuroParcs. Het Nederlandse bedrijf, dat diverse vakantieparken beheert, heeft het contract als hoofdsponsor opnieuw met een jaar verlengd door de optie in de verbintenis te lichten. Daardoor staat EuroParcs ook in het seizoen 2022-2023 op het shirt van de Rotterdamse club.
Feyenoord nam in 2019 afscheid van energiemaatschappij Qurrent als hoofdsponsor en daar kwam Droomparken voor in de plaats. Dat vakantieparkconcern werd vorig jaar overgenomen door EuroParcs. Droomparken stond afgelopen seizoen in competitiewedstrijden nog op het shirt van Feyenoord, maar daar prijkt sinds dit seizoen de naam van EuroParcs.
"Het is voor Feyenoord natuurlijk financieel enorm belangrijk dat we dit hoofdpartnership weer hebben kunnen verlengen", zegt commercieel directeur Joris van Dijk. Uit het vorige week gepubliceerde jaarverslag bleek dat Feyenoord afgelopen seizoen 17 miljoen euro verlies heeft geleden.
Het is niet bekend hoeveel geld hoofdsponsor EuroParcs jaarlijks overmaakt aan Feyenoord. Afgelopen seizoen haalde de club in totaal 16,4 miljoen euro op uit alle partnerships, bijna 1,5 miljoen meer dan een jaar eerder.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
6 uur geleden