Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballers Rays komen gelijk met Dodgers in World Series

Honkballers Rays komen gelijk met Dodgers in World Series

ARLINGTON (ANP) - De honkballers van Tampa Bay Rays zijn op gelijke hoogte gekomen met Los Angeles Dodgers in de World Series, de finale in het kampioenschap van de Major League Baseball (MLB). Mede dankzij twee homeruns van Brandon Lowe won de ploeg in Arlington (Texas) met 6-4 en bracht het de stand in de best-of-seven op 1-1.

De Dodgers hadden dinsdag het eerste duel nog overtuigend met 8-3 gewonnen, maar in wedstrijd twee kwamen ze er niet aan te pas. Dat was ook de verdienste van startwerper Blake Snell van de Rays, die pas in de vijfde inning toestond dat de ploeg uit Los Angeles de eerste punten maakte. Chris Taylor bracht met een homerun de achterstand terug tot 5-2.

Lowe was de held bij Tampa Bay. Hij sloeg meteen in de eerste inning een homerun en maakte er nog een in de vijfde. In de zesde inning liepen de Rays uit naar 6-2. Homeruns van Will Smith en Corey Seager verzachtten de pijn ietwat, maar konden de nederlaag niet afwenden. Kenley Jansen, werper bij de Dogders, kwam niet in actie.

Wedstrijd drie in de World Series is vrijdag.

Meer uit Sport

Motorcoureur Veijer maakt rentree in Grote Prijs van Italië

FLORENCE (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is fit genoeg om komend weekend zijn rentree te maken bij de Grote Prijs van Italië. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo, dat op het circuit van Mugello met Veijer en zijn Turkse teamgenoot Deniz Öncü zal starten in de Moto2.

4 uur geleden
Almeida pakt tijd terug met zege in vierde etappe in Zwitserland

PIURO (ANP) - João Almeida heeft de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland op zijn naam geschreven. De Portugees van UAE Team Emirates kwam na 193,2 kilometer na een lange solo als eerste over de streep in Piuro. De Brit Oscar Onley werd op 40 seconden tweede en Ben O'Connor uit Australië werd derde.

5 uur geleden
Topsport blijkt monocultuur: alle sporters lijken op elkaar

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse topsport kent een homogene cultuur. Het maakt niet uit in welke tak van sport, de gemiddelde topsporter is iemand met weinig angst, die tegen een stootje kan en zelf problemen oplost. Dat komt naar voren uit het omvangrijke onderzoek van Verinorm naar de topsportcultuur in Nederland.

8 uur geleden
Judoka Catharina strandt in tweede ronde van WK

BOEDAPEST (ANP) - Judoka Simeon Catharina is in de tweede ronde van de WK uitgeschakeld. Hij moest in de klasse tot 100 kilogram zijn meerdere erkennen in de Rus Matvey Kanikovskiy, die vorig jaar de Europese titel veroverde.

9 uur geleden
Judoka Steenhuis snel uitgeschakeld op WK

BOEDAPEST (ANP) - Voor Guusje Steenhuis zijn de WK in Boedapest op een teleurstelling uitgelopen. De judoka liep in haar eerste wedstrijd tegen Anna Monta Olek in de klasse tot 78 kilogram een blessure op en kon de Duitse vervolgens onvoldoende partij bieden. Steenhuis maakte de wedstrijd wel af, maar greep een aantal keren naar haar pijnlijke schouder. Ze verloor met een waza-ari.

9 uur geleden
Kwart Nederlandse topsporters ervaart ongewenst gedrag

AMSTERDAM (ANP) - Een kwart van de Nederlandse topsporters voelt zich onveilig en maakt nog steeds grensoverschrijdend gedrag mee. "Ze hebben wat meegemaakt wat ernstig of minder ernstig is, maar wel als ongewenst gedrag wordt ervaren", zei onderzoeker Marjan Olfers bij de presentatie van het onderzoek naar de topsportcultuur in Nederland.

11 uur geleden
Gevallen wielrenner Thomas verlaat Ronde van Zwitserland

HEIDEN (ANP) - Wielrenner Geraint Thomas heeft de Ronde van Zwitserland verlaten. De voormalige winnaar van de Tour de France viel dinsdag en verloor een kwartier op zijn belangrijkste concurrenten.

11 uur geleden