Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballers LA Dodgers winnen eerste duel World Series

Honkballers LA Dodgers winnen eerste duel World Series

ARLINGTON (ANP) - De honkballers van Los Angeles Dodgers zijn de World Series goed begonnen. In de finale van de Amerikaanse profcompetitie MLB versloegen de Dodgers Tampa Bay Rays in Arlington met 8-3. De strijd is beslist wanneer een team vier duels heeft gewonnen. Bij LA Dodgers staat de Antilliaanse werper Kenley Jansen onder contract. Hij kwam dinsdag niet in actie.

De wedstrijden worden vanwege de coronacrisis gespeeld in het nabij Dallas gelegen Arlington, waar 10.000 toeschouwers het stadion mogen bezoeken. De MLB is daarmee de eerste grote sportcompetitie in de Verenigde Staten die fans toelaat.

Voor de Dodgers is het de derde keer in vier jaar dat ze in de World Series staan, maar de laatste titel dateert van 1988. Uitblinker was pitcher Clayton Kershaw die zes innings op de werpheuvel stond. Pas in de vijfde inning kreeg hij een punt tegen na een homerun van Kevin Kiermaier. Maar mede dankzij homeruns van Cody Bellinger en Mookie Betts kwam Tampa nooit in de buurt van de Dodgers. Woensdag volgt het tweede duel.

Meer uit Sport

Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Halle

HALLE (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd om de tweede ronde van het grastoernooi van Halle te bereiken. De nummer 93 van de wereldranglijst verloor in Duitsland met 5-7 6-3 3-6 van de als zevende geplaatste Tsjech Tomas Machac.

2 uur geleden
Mercedes-baas Wolff laakt 'kinderachtig' protest Red Bull

NEW YORK (ANP) - Teambaas Toto Wolff van het Formule 1-team Mercedes heeft de protestactie van Red Bull tegen George Russell na de Grote Prijs van Canada bekritiseerd. De Oostenrijker noemde ze bij Sky Sports "pietluttig en onbeduidend".

2 uur geleden
Tennisser Djokovic richt zich op prolongatie van olympische titel

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Novak Djokovic richt zich de komende jaren voornamelijk op prolongatie van zijn olympische titel. De 38-jarige Serviër hecht minder waarde aan het veroveren van meer grandslamtitels. Dat zei de 24-voudig grandslamkampioen in een interview met Olympics.com.

4 uur geleden
Bangkok biedt 1 miljard euro voor Formule 1-race vanaf 2028

BANGKOK (ANP/AFP) - De Thaise regering is akkoord met een bod van omgerekend 1 miljard euro om vanaf 2028 vijf jaar lang een grand prix in de Formule 1 te organiseren. In dat budget is de aanleg van een stratencircuit in de hoofdstad Bangkok meegenomen. Volgens een regeringswoordvoerder moet dat circuit komen in de buurt van Chatuchakmarkt, een populaire toeristische plek.

4 uur geleden
Atletiekploeg in sterkst mogelijke bezetting naar EK landenteams

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg doet in de sterkste denkbare opstelling mee aan de Europese kampioenschappen voor landenteams in Madrid, van 27 tot en met 29 juni. Het houdt in dat onder anderen Femke Bol meedoet, de wereldkampioene op de 400 meter horden. Ook Europees kampioene kogelstoten Jessica Schilder is opgenomen in de ploeg, evenals de Europees indoorkampioenen Lieke Klaver (400 meter), Menno Vloon (polsstokhoogspringen) en Samuel Chapple (800 meter).

5 uur geleden
Basketballers Thunder hebben nog één zege nodig voor NBA-titel

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een 3-2-voorsprong genomen in de finale van de NBA. De ploeg was in het vijfde duel met 120-109 te sterk voor Indiana Pacers. Oklahoma City heeft nog één zege nodig voor de titel.

8 uur geleden
Wielrenner Albanese wint tweede rit in Ronde van Zwitserland

SCHWARZSEE (ANP) - Vincenzo Albanese heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaan van EF Education - EasyPost was de snelste in een lange sprint aan het einde van een rit over 177 kilometer van Aarau naar Schwarzsee.

23 uur geleden