Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer Prins tekent profcontract bij Seattle Mariners in MLB

Honkballer Prins tekent profcontract bij Seattle Mariners in MLB

SEATTLE (ANP) - De 19-jarige honkballer Connor Prins heeft zijn handtekening gezet onder een profcontract bij Seattle Mariners, een Amerikaanse club uit de vooraanstaande Major League Baseball. "Spelen in de MLB is mijn droom en met dit contract ben ik echt een stap dichter bij die droom. Dat is supervet", zegt de pitcher uit Badhoevedorp, die de overstap maakt van landskampioen Pirates uit Amsterdam.

Prins stond in de belangstelling van liefst vijftien Amerikaanse collegeteams, maar Seattle Mariners meldde zich ook. Een scout had een training van hem bijgewoond en was onder de indruk. "Een dag later zat ik met mijn familie en de scout van de Mariners om tafel om alles door te spreken. Ik heb gelijk 'ja' gezegd", aldus Prins in een persbericht van de honkbalbond.

Begin maart vertrekt Prins naar Arizona. "Ik sluit me aan bij de Arizona Summer League Mariners, het opleidingsteam dat uitkomt in de Rookie League. Van daaruit moet ik gaan doorgroeien. Hoe snel dat gaat, ligt volledig bij mij. Hoe beter ik speel, hoe sneller het gaat. Mijn doel is dan ook om elk jaar progressie te boeken. Qua honkbal - harder gooien, techniek verfijnen, aanpassingsvermogen - en qua fysiek - aankomen, sterker worden om de hoge intensiteit van spelen in de MLB aan te kunnen."

Meer uit Sport

Laros stapt met blessure uit op 5000 meter bij WK atletiek

TOKIO (ANP) - Niels Laros is met een achillespeesblessure uitgestapt op de 5000 meter bij de WK atletiek in Tokio. Hij lag in zijn serie met nog ongeveer een kilometer te gaan op de tweede plaats toen hij ineens inhield. De 20-jarige atleet ging vervolgens zitten op de atletiekbaan van het Japan National Stadium, om kort daarna het stadion te verlaten.

4 minuten geleden
Alle deelnemers krijgen gps-tracker bij WK wielrennen in Rwanda

AIGLE (ANP) - Alle wielrenners tijdens het aankomende WK in Rwanda krijgen gps-trackers. De technologie moet de veiligheid bevorderen. Dat meldde wielerunie UCI vrijdag.

46 minuten geleden
Laros start toch op 5000 meter op WK atletiek in Tokio

TOKIO (ANP) - Niels Laros gaat vrijdag van start op de 5000 meter bij de WK atletiek in Tokio. De 20-jarige Oosterhouter loopt rond 13.15 uur Nederlandse tijd in de tweede serie.

5 uur geleden
WK korfbal in 2027 in Nederland

ARNHEM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal wordt in 2027 voor de vierde keer in Nederland gehouden. Dat meldt korfbalbond KNKV, die het toernooi organiseert in samenwerking met TIG Sports.

21 uur geleden
Tennisster Rus bereikt kwartfinales WTA-toernooi in Tolentino

TOLENTINO (ANP) - Arantxa Rus heeft de kwartfinales van het WTA 125-toernooi in Tolentino gehaald. De Nederlandse tennisster won in drie sets van de Italiaanse qualifier Tatiana Pieri: 2-6 6-4 7-5. Rus wist vier matchpoints weg te werken.

21 uur geleden
Gregorius en Schoop spelen op EK honkbal in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Didi Gregorius en Jonathan Schoop doen met het Koninkrijksteam mee aan het EK honkbal in Rotterdam. De twee voormalige spelers uit de Amerikaanse Major League hopen Nederland voor de 25e keer Europees kampioen te maken. Het Koninkrijksteam treedt zaterdagavond voor zijn eerste wedstrijd aan tegen Groot-Brittanniƫ.

22 uur geleden
McLaughlin-Levrone wint WK-goud op 400 meter in tweede tijd ooit

TOKIO (ANP) - De Amerikaanse atlete Sydney McLaughlin-Levrone heeft haar overstap van de 400 meter horden naar de 400 meter bekroond met de wereldtitel. De 26-jarige atlete snelde in Tokio op een door de regen nat geworden atletiekbaan naar het goud in een tijd van 47,78. Dat is de tweede tijd ooit gelopen en achttien honderdsten verwijderd van het veertig jaar oude wereldrecord van 47,60, in 1985 gelopen door de Oost-Duitse Marita Koch.

22 uur geleden