Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Honkballer kampioen Nationals test positief op 'Opening Day'

Honkballer kampioen Nationals test positief op 'Opening Day'

WASHINGTON (ANP) - Vlak voor de openingswedstrijd van het seizoen in de Major League heeft honkballer Juan Soto van Washington Nationals positief getest op het coronavirus. De 21-jarige buitenvelder uit de Dominicaanse Republiek kan daardoor op 'Opening Day' niet meedoen tegen New York Yankees. Soto vertoont geen symptomen van Covid-19, maar is wel thuis in quarantaine gegaan.

"We doen maar alsof het 'business as usual' is, net als met blessures die ontstaan tijdens een seizoen", zei manager Mike Rizzo. Soto mag weer aansluiten bij de selectie van de Nationals als hij twee keer negatief test. De jongeling sloeg vorig seizoen 34 homeruns in de Major League. Hij vierde zijn 21e verjaardag tijdens de World Series tegen Houston Astros, die de Nationals met 4-3 wonnen.

Het nieuwe seizoen zou in maart beginnen, maar werd als gevolg van de coronacrisis maanden uitgesteld. De reguliere competitie bestaat nu uit 60 in plaats van 162 wedstrijden. Publiek is voorlopig niet welkom in de stadions.

Meer uit Sport

Fietsen van Visma - Lease a Bike gestolen bij Vuelta

LIMONE PIEMONTE (ANP/DPA) - Tijdens de Vuelta zijn meerdere fietsen gestolen uit de vrachtwagen van Visma - Lease a Bike. Dat heeft het Nederlandse team bekendgemaakt. Dat gebeurde enkele uren nadat de Deense kopman Jonas Vingegaard de tweede etappe op Italiaanse bodem had gewonnen. De politie is een onderzoek gestart.

1 uur geleden
Zeven Nederlandse atleten naar finale Diamond League

ZÜRICH (ANP) - Zeven Nederlandse atleten hebben zich gekwalificeerd voor de finale van de Diamond League in Zürich. Femke Bol kan in die prestigieuze wedstrijdenserie voor de vijfde keer op rij de finale van de 400 meter horden winnen. De regerend wereldkampioene op dit onderdeel won al 29 achtereenvolgende keren een race op de 400 meter horden in de Diamond League en is sinds augustus 2020 ongeslagen.

1 uur geleden
Europees talent Laros kiest voor 1500 meter op WK atletiek

SANKT MORITZ (ANP) - Europees talent van het jaar Niels Laros kan kiezen uit drie afstanden op de WK atletiek in Tokio in september, maar de 20-jarige hardloper zet in op de 1500 meter. Hij kent geen twijfels over zijn bedoelingen. "Ik heb door mijn overwinningen in de Diamond League laten zien dat ik met de besten van de wereld meekan, dus ik ga voor een medaille", zei de Oosterhouter tijdens een digitaal persmoment.

1 uur geleden
Vertrouwen bij Griekspoor na nederlaag op US Open ver te zoeken

NEW YORK (ANP) - Het vertrouwen van tennisser Tallon Griekspoor is ver te zoeken. "Verliezen kan altijd, die periodes ga je vaker hebben. Dus dat is het probleem niet, maar het gevoel dat ik heb op de baan is wel het probleem", zei Griekspoor na zijn nederlaag op de US Open tegen de NOS. De nummer 1 van Nederland verloor zondag op de openingsdag van het toernooi in New York in drie sets van de Fransman Adrian Mannarino (5-7 4-6 0-6).

2 uur geleden
Titelverdedigster Sabalenka verder op hardcourt van New York

NEW YORK (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is door naar de tweede ronde van de US Open. De nummer 1 van de wereld won in twee sets van de Zwitserse Rebeka Masarova: 7-5 6-1. Sabalenka treft de Russische Polina Koedermetova om een plek bij de laatste 32 tennissters.

3 uur geleden
Djokovic moeizaam verder op US Open, Medvedev uitgeschakeld

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat in de tweede ronde van de US Open. De 38-jarige nummer 7 van de wereld versloeg de jonge Amerikaanse tennisser Learner Tien (nummer 50 van de wereld) in drie sets: 6-1 7-6 (3) 6-2. De Serviër treft de Amerikaan Zachary Svajda (de nummer 145 van de wereld) in de tweede ronde.

4 uur geleden
Motorcrosser Herlings wint opnieuw Grote Prijs van Nederland

ARNHEM (ANP) - Jeffrey Herlings heeft net als vorig jaar de Grote Prijs van Nederland in de MXGP gewonnen. Na de zege in de eerste manche was de 30-jarige Brabander op zijn KTM ook de beste in de tweede manche in Arnhem. Daarvoor moest hij afrekenen met de 18-jarige Belg Lucas Coenen.

14 uur geleden